Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csókolózzak JÓL?

Figyelt kérdés
Van csajom, de szerinte rosszul csókolok. Megszeretnék tanulni, tippek? Mindig olyan nagyra nyitja a száját, én meg kapkodok.

2013. nov. 26. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg hogy tanítson meg :)
2013. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
HónaljjalXD
2013. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 IvEr válasza:
78%
vannak videók is amik segithetnek ezzel kapcsolatban. de egyébént szerintem kezd úgy hogy: közeledsz a lány felé,behunyod a szemed..nagyon fontos hogy (lágyan,gyengéden csókolj! nyugalom,nem kell sietni!) szóval adsz egy "hosszú csókot a lány eggyik ajkára" majd a lány ezt fogja folytatni aztán szépen átdugod a nyelved a szájába és körkörösen mozgatod...de nehéz ezt egyébkként leirni mert ennek jönnie kell magától,és ha most nemtudsz ne aggódj majd megtanulsz! valahol el kell kezdeni :)sok sikert!
2013. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez elég ok a szakításra az ő szempontjából szerintetek? 4szer csókolóztunk de még mindig nem megy, belefogok jönni egy idő után?
2013. nov. 26. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ezért szakít veled, akkor nem is szeret!
2013. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én és úgy gondolom,h ha ilyenért szakít ,akkor nem szeret szerelemből
2013. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Mi a f....szom az hogy 4x csókolóztatok?? 2 perc alatt lehet négyszer....

Inkább az a baj, hogy még egy kis takony vagy. A csók ösztönből kell hogy jöjjön és ösztönösen jól kell tudni.

2013. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat, ment a plusz.


Kedves utolsó, neked meg annyit, hogy nem értem miért vagy itt, a fogalmazásodból ítélve egy pszichopata lehetsz, aki ok nélkül káromkodik és dühíti, hogy egy idegen ember az interneten a csajával 4-szer csókolózott eddig.


Kezeltesd magad légy oly kedves. Szép napot!

2013. nov. 26. 18:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Az extrém csókok nekem sem jönnek be: pl. tágra nyílt száj, vagy nyalás szerű nyelvezés :P. Ha a második történik, akkor megkérem a fiú páromat, hogy egy kicsit érzékibben.
2013. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!