Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Motiválhat egy nő annyira egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Motiválhat egy nő annyira egy férfit, hogy értelmet adjon az életének?

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 01:15
 1/9 anonim válasza:

Igen.

Nagyon közeli példát látok nap mint nap.

Nem írok bővebbet, de igen. A válasz igen, személyes tapasztalat. Én is így érzek.

2013. nov. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, előfordul. Egy társ és/vagy család normális esetben mindenkinek segíti a hétköznapjait, és valamennyire az bizony az életcéljára is kihat. Ugyanakkor ha CSAK egy másik személy ad értelmet valakinek az életben, az súlyos pszichológiai problémákra utal, amivel foglalkozni kéne. Fontos, hogy az ember önmagától találjon saját célokat, és egy nő/társ ebben csak segítse, de ne kizárólagos értelmet nyújtson neki.
2013. nov. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

megismertem egy lányt aki nagyon tetszik facebokon egy hétig olyan vidám voltam, hogy miden meló 10 olyan gyorsan ment ( programozás ) ... de mikor nem elutasította a tálit és kitorolt hepp az ellenkezője lett :((((

...szerintem mar a puszta léte is tud motiválni és az a fikarcnyi remény :) míg megvan ... ha mar remény nincs akkor zombié leszel ...

2013. nov. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Sajnos.
2013. nov. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

és ez fordítva is igaz ....

vagyis egy férfi is motiválhat egy nőt

2013. nov. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet.

Bár szerencsére, számomra nincs ilyen nő:)

f

2013. nov. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogyne. Mondom is miért.

Én korábban utáltam az embereket, mert férfi létemre kihasználtak, átvertek kicsi és nagy dolgokban, lehúztak anyagilag. Szinte minden barátom, kivétel egy, aki azóta Németországban él. Magamban is kerestem a hibát, hogy miért alakult ezt így, de még a műtétem napján is én hívtam fel a barátaimat, hogy ja éppen műtenek. Ugyanis nem is emlékeztek rá. Senki. A mai emberek zöme önző, egoista és addig vannak kapcsolatai, amíg érdeke van benne. Főleg a közösségek tartják össze a barátságokat (fősuli, egyetem, középsuli, munkahely). Az igazi (körülményektől nem függő) barátságok nagyon ritkák, alig látok ilyeneket.

A barátnőim zöme nem önmagamért volt velem, hanem mert külsőre tetszettem nekik, vagy idealizáltak. Sokan megcsaltak, sokan lecseréltek, a női nemet hosszú évekig kutyaszámba se vettem. Gyűlöltem őket.

Aztán jött a barátnőm, az első lány akibe bele tudtam szeretni és minden megváltozott.

Változatlanul utálom az emberek zömét, de már tudom létezik pár olyan ember ezen a bolygón (köztük a barátnőm), aki miatt érdemes létezni, élni.

2013. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gerivi válasza:

Már régen rossz, ha nincs értelme az életének egy nő nélkül szegénykémnek.

Miért, mit csinál?

Véget vet az életének?


Oké, komolyan.

Mindenképp motiválhat!!!

Pláne, ha az illető még bele is bukik a nőbe.

180 fokos fordulatot képesek venni a pasik.

Legalábbis az elején...

2013. nov. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az nemkifejezés valakinek az életét adja vissza,mintha ujjászűletne vagy valami ilyesmi..
2013. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!