Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha együtt éltek párotokkal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt éltek párotokkal és harag van, melyik esne nektek rosszabbul?

Figyelt kérdés
Ha amikor délben haza jön enni a munkából akkor csak oda készítitek neki az ételt, de ki se dugjátok az orrotokat a konyhába hogy ne is találkozzatok, vagy el mentek otthonról miután kikészítettétek neki az ételt?

2013. nov. 27. 08:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A második.
2013. nov. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nem készíteném ki az ételt

és elmennék otthonról


feltéve ha nekem volt igazam a vitában !

2013. nov. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Gyerekes ötletek, ilyen embereknek értelmetlen együtt élni.
2013. nov. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen nincs és nem lenne. Soha nem megyünk úgy el valahová külön, pl munka, hogy előtte ne beszélnénk meg a történteket. Felnőtt emberek vagyunk.
2013. nov. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő, bár ha harag van mi csak ideig óráig tartunk mosoly szünetet, utána újra egymás karjába találjuk magunkat. Persze mi megbeszéljük a dolgokat mindig nem vitázunk sokat, amikor vitázunk akkor ha nekem van igazam próbálok lenyugodni és akkor értelmesebben normális hangnembe elmondom hogy mi a helyzet. Csak mert én nem az a fajta ember vagyok aki ordibál és agresszívan viselkedik egy nővel, igaz könnyen megtudok sértődni de nehéz igazán feldühíteni, csak sokszor tudom mikor van nekem igazam meg azt is hogy a páromnak mikor van igaza ezért kevés nálunk a vita. Ha a párom nagy ritkán hazamegy enni a munkából attól függ mennyi ideje van akkor én sosem vagyok otthon mert én reggel fél 8-tól délután 4 ig dolgozok a párom meg olyan 2 óra körül jár haza enni mert hivatalosan akkor jár le a munkaideje de neki mindig vissza kell mennie másfél - 2 órára hogy leadja az árút amit visz nekik plusz elszámolások stb....
2013. nov. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem ok a vitára ha a gyereket elviszi baba kocsival sétálni és részegre issza magát és még enni se visz a gyereknek és hazudik a helyszínt illetően hogy hol van?
2013. nov. 27. 08:54
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez a párterápiára vagy szakításra ok.
2013. nov. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

És egy fél nap múlva jön haza úgy hogy már cumis üveggel a zsebemben keresem mert alig 2 hónapos gyerekkel oda volt már majdnem 6 óráig étlen szomjan.

És amikor meglátom szemben velem akkor hirtelen mozdulattal lekanyarodott az egyik utcán úgy hogy szemelől tévesztettem amikor haza mentem hamarabb otthon voltam mint ő és újból útra keltem és találkoztam az egyik ismerőssel aki telefonált neki, na akkor kénytelen volt haza menni, az idő alatt már mire én haza értem ő már otthon volt.

De mikor hazaértem még akkor is egyhelyben tologatta a gyermeket , mert gondolom ha meg állt vele egyből élbredezett és ő így húzta az időt hogy ihasson.

És nem a gyermeket féltem tőle hanem hogy felhasználja azé hogy ihasson.

2013. nov. 27. 09:02
 9/16 anonim ***** válasza:

ebben az esetben

összepakolnák neki és haza küldeném egy hétre gondolkodni


azért ez durva volt ....

szegény gyerek

2013. nov. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az benne a poénos hogy az ő háza. És megvallva fordítva nekem se pénzem se ismertségem ahová mehetnék tőle elgondolkodtatni.
2013. nov. 27. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!