Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés után a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után a pároddal hogyan alakult a kapcsolat? Javított rajta az összeköltözés vagy rontott inkább?

Figyelt kérdés
Előtte mennyit találkoztatok?
2013. nov. 27. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hú a miénk felépített kapcsolat volt így semmit sem változtatott rajta.

Elejében csak heti 2x találkoztunk...majd egyre többet mire összeköltöztünk ami az egyetem miatt sokára (4év) következett be szinte napi szinten együtt voltunk , aludtunk föl9öslegessé vált két külön albérlet, így vettünk egy közös lakást.

Azóta összeházasodtunk az sem változtatott semmit, a változás majd most jön ha minden igaz....

2013. nov. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a párom már külön élt saját lakásban mikor megismerkedtünk, inkább nála voltunk mint mondjuk nálunk ahol 5 tagú a család.:) A kapcsolatunk elején egyetemre jártam egy másik városban, akkor általában hétvégente találkoztunk, minden este nála voltam és ott is aludtam. Mikor jött a nyár, mikor végzett a munkával minden nap átmentem és együtt töltöttük a nap hátralevő részét és szintén ottaludtam. Úgyhogy szinte olyan volt mintha már akkor is ott laktam volna. Rá 1 évre lett teljes állásom, akkor költöztem oda, mert addig 0 forinttal nem akartam beköltözni, hogy ő tartson el. Nekünk jót tett, nagyon jól kijövünk, sosem veszekedtünk/vitáztunk az összeköltözés utáni dolgok miatt, pl. takarítás vagy vásárlás miatt. Lehet azért is, mert már az elejétől kezdve sokat voltunk együtt,pláne hogy az ő lakásában, így nem ért meglepetésként, hogy milyen is a másik. :)


23/N

2013. nov. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is és úgy gondolom, hogy a párom is jobban érezi magát a kapcsolatunkban az összeköltözés óta. Meghittebb, bensőségesebb, természetesebb lett. Nincs az a 'kényszer', hogy menni kell valahova, ha találkozni akarunk. Jó érzés együtt otthon lenni. Nem voltak köztünk különösebb súrlódások az együttlakást illetően, mindent megoldottunk együtt. Olyanokra gondolok itt, hogy mondjuk lakberendezés terén más volt picit az elképzelésünk, de végül mindig találtunk közös nevezőt.

Fél éve lakunk együtt, és 5 hónap után költöztünk össze. Mindketten dolgozunk. 27/n és 34/f

2013. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi "hivatalosan" még nem élünk együtt, de egyébként igen. :) A páromhoz megyek haza és reggel onnan indulok suliba, egyedül a hétvégék alakulnak általában máshogy, de azokat is együtt szoktuk tölteni. Vagy az én családomnál, vagy a pároménál.

Az egyetemen találkoztunk, ő kollégista volt, én bejárós. Javarészt mindennap találkoztunk, a nyarak voltak csak nehezek, mert akkor a párom hazautazott 250 km-re és hát diákokként nem igen tehettük meg, hogy minden héten kiadjuk 5 ezer forintot az útiköltségre. Ilyenkor kb 2 hetente találkoztunk.

Amikor végzett a sulival semmi sem volt biztos, hazaköltözött és teljesen kilátástalanná vált minden, hogy hogyan tovább. 4 hónapig ingáztunk, aztán végülis kapott a párom állást itt, ahol én még tanulok. Gyakorlatilag az egyetem mellett van a lakása, így kézenfekvő, hogy itt élek. Nyilván mivel előtte alig találkoztunk hónapokig, így sokkal jobb a kapcsolatunk. Közelebb állunk egymáshoz, számíthatunk egymásra, kevesebbet is vitázunk, mert nincs ott a kényszer, hogy meg kell oldani a találkákat.

Nekem elég jó ösztöndíjam van, neki elég jó fizetése, így összedobjuk amink van, nem érzem magamat eltartottnak. :)

2013. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Je Veux ***** válasza:
Semmi sem változott. 1 év után természetesnek vettük, hogy összeköltözünk.
2013. nov. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy dologban változott, amikor megismerkedtünk, minden nap elmentünk valamerre, Dunapart, séta bármerre vagy autókáztunk...amióta együtt lakunk, nem annyira mozdulunk ki, csak vásárolni...a hideg miatt séta is kilőve, igazából anyagiak miatt nem tudunk elmenni sehova sajnos, max anyuékhoz elmegyünk. Viszont az összeköltözés csak segített, mert egyre jobban szeretjük a másikat.
2013. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már 5 éve együtt voltunk, semmit nem változott, ismertük egymást már akkor is, mint a tenyerünket. Valamilyen szinten megnyugodtam, hogy végre együtt vagyunk, így ha változott is, kiegyensúlyozottabb lett a kapcsolatunk.
2013. nov. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégjobb lett a kapcsolatunk összeköltözés után. Meghittebb, boldogabb, kiegyensúlyozottabb lett.

Jó tudni, hogy a párom hozzám jön haza, az első dolog, hogy ad egy puszit, megölel megbeszélhetjük a nap történéseit stb.

Nem voltak súrlódások nálunk.

2013. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos az eddigi kapcsolataimon rontott,a mostanin javítana szerintem,csakhogy a barátom nem akarja.
2013. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Messze laktunk elegge egymastol igy vagy talan hetente de legtobbszor kethetente talalkoztunk. Majdnem 3 eve voltunk egyutt mikor osszekoltoztunk. Elotte is szerettuk egymast es utana is. Azt mondanam h a mostanra mar ferjemnek nagyon jot tett es nekem is az osszekoltozes. Harmonikusan vagyunk egyutt. Nem mondom vannak vitaink, de olyan nincs akiknel ne lennenek. :-) csak tudni kell kezelni. Azota mar van egy kislanyunk is. Boldognak erzem magam, remelem ez nem is fog valtozni. :-)
2013. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!