Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találkozhatnék a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találkozhatnék a barátommal karácsony körül?

Figyelt kérdés

A szüleimnek nem merem elmondani, mert ő már 34 éves és vak. Segítsetek kitalálni valamit, mit mondhatnék a szüleimnek, hova megyek egy éjszakára!

16/L



2013. nov. 27. 23:08
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
baaazdmeg
2013. nov. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:

Miért nem mondod el nekik őszintén?

Mitől félsz?

és ha az lesz akkor mi van?

Erős vagy

Tudtad mire vállalkozol

2013. nov. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Nem merem elmondani, hogy ennyivel idősebb nálam. De nagyon szeretjük egymást.
2013. nov. 27. 23:12
 4/45 anonim ***** válasza:
Te szent szatyor. Hát a szerelem vak, ahogy mondani szokás...
2013. nov. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Tényleg az! Már 14 éves korom óta szerelmes vagyok bele. Akkor jött el az iskolánkba esélyórát tartani. Csináltam neki egy karkötőt is.
2013. nov. 27. 23:18
 6/45 anonim válasza:
Csináltam neki egy karkotot is xddddddd tejóég.. A srác aládrakja aztán elhagy
2013. nov. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz! Már 14 éves korom óta szeret! Igaz, akkor összejött egy lánnyal, mert így eljuthatott Martinique szigetre (Karib-tenger). Engem akkor még nem engedtek volna el. De már nincsenek együtt, és szeretjük egymást.
2013. nov. 27. 23:28
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz, akkor összejött egy lánnyal, mert így eljuthatott Martinique szigetre (Karib-tenger)"


Áhh. XD Respekt a tagnak, esküszöm, ez mindenkit megfarkal, és még ki is használja őket, hatalmas császár. Példának lehet állítani a sok gyakorin piccsogó fiúkának, akik itt ajvékolnak, hogy rájuk se néznek a lányok. Ez a vak pali meg csak úgy pakolgatja a péniszére a lányokat.

2013. nov. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim válasza:
Jól bemeséled magadnak, úgy beszélsz mintha 12 lennél már bocs.
2013. nov. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim válasza:
Az a komment kis mukk xddddddddd nagy zöld, szakadok
2013. nov. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!