Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, tapasztaltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, tapasztaltatok már olyat h szeretitek a barátnőtöket de rátok telepedik?

Figyelt kérdés

Úgy értem a nap minden percében folyton veletek akar lenni, mindent közösen akar csinálni, nemhagy levegőt venni,nincs egy nyugodt percetek se. Ha focival, vagy haverokkal akartok foglalkozni akkor jön a hiszti h ő nem fontos, nem szereted..


Miket tapasztaltatok?

Miket éreztetek?

Mit lehet tenni?


2013. nov. 27. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy értem a nap minden percében folyton veletek akar lenni, mindent közösen akar csinálni-Bar lenne egy ilyen :(
2013. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak egy ideig tart, örülj neki. Beszéld meg vele, hogy attól még, hogy vele vagy, azt a napi pár órát szeretnéd itt meg ott tölteni.
2013. nov. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt azért teszi mert szerelmes :) Szép dolog ám! De nem fog mindig így lenni, mert majd lecsitulnak a kedélyek. Persze meg kell vele beszéld, hogy szereted, de nem lehettek mindig együtt, mert mindenkinek megvan a maga dolga, a maga kis szférája, és nem szabad egymás nyakán lógni mindig. Én hasonlóképp voltam a volt barátommal, mert ő mindig de mindig velem akart lenni, nélküle alig csinálhattam bármit is, de egy idő után fárasztó. Mindennek van határa. Meg kell beszélni a dolgokat mindig :)
2013. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régebben én ezt egy expasimmal éltem át.


És ő nem csak hisztizett, hanem be is akart korlátozni. Csak nem hagytam.


Azt tapasztaltam, hogy ezt nem lehet sokáig elviselni.


Azt éreztem hogy nagyon fárasztó, untam, ha veszekedést provokált (kiabált velem) akkor idegesített.


10 hónap után Szakítottam.


27/N

2013. nov. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!