Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belekezdtem egy olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belekezdtem egy olyan kapcsolatba amibe talán nem szabadot volna, mennyi az esély, hogy velem marad?

Figyelt kérdés
6 èvet voltak együt a csajjal töbször kibèkültek most nem,mèg azt mondta,velem igy most jolèrzi magàt,ez 2 hètig tartott èn most ugyèrzem,hogy unja velem,szomoru a màsik miadt,csak velem van h ne legyen egyedül,remèllem nem megy vissza az elözöhöz

2013. nov. 27. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy visszamegy az előzőhöz, vagy nem megy vissza. Ez a két eset lehetséges.
2013. nov. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ès az,hogy velem marad?
2013. nov. 27. 23:38
 3/7 Szálab ***** válasza:
Szerintem visszamegy a másikhoz, vagy az első olyan partyba belevág amiben lát fantáziát. Sajnálom!
2013. nov. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt honnan tudhatnánk??
2013. nov. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem sok
2013. nov. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mondd el neki mit érzel iránta és beszéld meg vele, hogy rosz szomorúnak látnod, kérdezz rá, hogy ő mit érez és mit szeretne, gondolj bele 6 év hosszú idő, nem olyan könnyű elfelejteni és esetleg még nem zárta le magában. Sok sikert;)
2014. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem , rossz döntés volt belemenj ebbe a kapcsolatba , mivel veled kompenzálja a vesztességét , 6 év az sok idő...
2014. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!