Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a legjobb barátnőm gyűlöli a barátomat?

Figyelt kérdés
Ha mérges vagyok a barátomra akkor azt a barátnőmnek is elmesélem, nyilván, mivel látszik rajtam, hogy valami nincs rendben. Vagy pl a barátom rossz szokásait, hibáit is elmondom neki. Aztán miután kibékülök a barátommal, a barátnőm nem tud túllépni a régi sérelmeken és állandóan felhozza őket és nagyon csúnya dolgokat mond a barátomról. Már nem is mondom el többet neki ha összeveszünk, nem kell, hogy még jobban utálja. De hogy tudnám elérni, hogy a régi dolgok miatt se utálja és szidja őt?
2013. nov. 28. 01:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Tudtam hogy a nők kitárgyalják a cerkánkat egymás közt.
2013. nov. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Sokszor az ilyen barátnők szarnak bele egy kapcsolatba,jobb lenne ha egymással beszélnétek meg a problémákat.
2013. nov. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
A hátad mögött meg együtt kefélnek.
2013. nov. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Mármint ne meséljek a barátnőmnek semmit és csak a barátommal beszéljem meg a dolgokat?
2013. nov. 28. 01:35
 5/30 anonim ***** válasza:
Kb igen. Láthatod hova jutottál a meséléssel.
2013. nov. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Elég nehéz lesz mert mindent megosztunk egymással (pasis témán kívül, mert azért mindent nem mondok el neki a barátomról).
2013. nov. 28. 01:40
 7/30 A kérdező kommentje:
De az oké, hogy nem fogok mesélni, de hogyan érhetném el, hogy ne gyűlölje?? Mert minden ok nélkül még mindig gyűlöli. Szerinte csak engem akar védeni... de ez akkor is az én életem, az én döntéseim.. nem szólhat bele.
2013. nov. 28. 01:42
 8/30 anonim ***** válasza:
Te tudod. A helyzet az hogy ti nagyon befolyásoljátok egymást. S ha a barátnődtől állandóan csak azt hallod hogy a pasid tapló paraszt stb és te jobbat érdemelsz,akkor egy idő után ezt el fogod hinni neki.
2013. nov. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
És milyen régi dolgaiért gyűlöli, mert azért az sem mindegy; de ha te meg tudtál bocsátani neki ezekért a hibákért, vagy meg tudtál velük békülni, akkor neki is illene legalább megpróbálnia, vagy úgy tennie mintha.
2013. nov. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Már késő,mindig gyűlölni fogja, mert már eddig is sokat mondtál neki. Az ilyenek úgy szétcseszik a kapcsolatod hogy csak vége lesz és nem tudod hogy jutottatok odáig.
2013. nov. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!