Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igaz hogy ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy ha a barátnőd már mer fingani előtted akkor az azt jelenti hogy igazi bizalmi kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen, pontosan így van. Amíg ez nincs meg addig kapcsolatról sem igen lehet beszélni.
2013. nov. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik.
2013. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha már kábelt is fektet, a kezét is meg lehet kérni.
2013. nov. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

Igen.

És egyben azt is jelenti, h már nem tekint rád igazi férfiként, akinek meg kell felelni.

Így bár szakítani nem fog, de keres mást, akinek meg kell felelni(és valszeg titokban fogja, persze a hálószobában:))

2013. nov. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg azt is hogy egy bunkó
2013. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem fingok a barátom előtt, mert tudom, hogy nem tetszene neki, attól függetlenül, hogy valszeg semmit nem szólna érte.
2013. nov. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Látom elég kevesen értik a szarkazmust, kiábrándító...
2013. nov. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Shai-Hulud ***** válasza:
Nem. Ez csak azt jelenti, hogy babot evett ebédre.
2013. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kiábrándító bizony hogy nem ismerik a szarkazmust :D De mi van akkor ha a srác vázolta fel a csaj előtt ezt az elméletét és a csaj meg akart neki felelni? Egyébként szerintem inkább egyfajta elfogadást jelent mintsem negatív dolgot.
2013. nov. 28. 11:28
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Én simán eleresztek egyet a barátom előtt és ő is előttem. Exemnélviszont nem mertem :D Az meg nem igaz, hogy nem akarok már a barátomnak megfelelni, egyszerűen megmondta nekem, hogy nyugodtan fingjak, mert emberi dolog. Ettől függetlenül még mindig igényes maradok mellette.
2013. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!