Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem abszurd ez a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem abszurd ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Szeptemberben jöttem össze a barátommal, szeretjük egymást. Viszont én pár hete kaptam egy másik országba szóló állásajánlatot, amit elfogadtam.


Töviről hegyire megrágtuk a dolgot, ő már az elején kijelentette, hogy nem akar még egy távkapcsolatot ergo, ha december/január környékén megyek, akkor szakítunk.

Ami valahol nem baj, mert sok példát láttam a barátaim életéből, hogy felőrölte őket a huzamos távol lét.


Fiatalok vagyunk Ő 27 én 24, és én sem szeretném korlátozni őt abban, hogy ne tudjon rendesen szórakozni, vagy bármi, mert van egy barátnője, de még sincs. Nálam ugyan ez lenne.


Csak most olyan furcsa nekem, hogy továbbra is becézget,ölelget és szeret,de közben ott lóg a fejünk felett ez a mumus, hogy X időn belül szakítunk.


2013. nov. 28. 10:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon jól tetted, hogy elfogadtad a külföldi állásajánlatot.


Ha a párod nem képes alkalmazkodni ehhez a helyzethez, akár úgy is, hogy ő is keres melót abban az országban, lehet jobb is, hogy szakítotok. Elég gusztustalannak tartom, hogy válaszút elé állított, hogy vagy ő, vagy a külföldi munka.


Én ezt úgy mondom, hogy külföldön élek a párommal, és mindketten találtunk munkát. Megerőltettük magunkat, és folyamatosan ezt tesszük.

2013. nov. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, töltsetek együtt annyi időt, amennyit csak lehet. Az itt és most számít, nem a múlt, nem a jövő. Éljetek a mának ;)
2013. nov. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Lehet úgy van vele, hogy kiélvezi az időt még vele vagy :)
2013. nov. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Gondolom még nem esett le neki, nem fog elhagyni egyből arra számíts.
2013. nov. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Azért annyira már nem vagytok fiatalok, hogy ilyen könnyen eldobjátok egymást. Vagy a másik lehetőség, hogy nem is szeretted igazán. Aki ilyen könnyedén el tudja dobni a párját, az nem is érdemel párt.
2013. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

Miért lenne a párja a hibás? Egy párkapcsolatban ezt a döntést megbeszélik, ketten. Csak az önző emberek hoznak kettejükre kiható döntést egyedül.


Kérdezőnek ez nem is fáj, mert nem szereti a párját:


"akkor szakítunk.

Ami valahol nem baj,"



A helyzet a következő:


önző nő

nem szerelmes nő


Örül, hogy szabadon ismerkedhet külföldön. Még ő csodálkozik.

2013. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Első, nem állított választás elé. Csak azt mondta, hogy még egyszer nem szeretne távkapcsolatot, de az én életembe nem akar beleszólni. Mondja, hogy hiányozni fogok,és titokban nyilván szeretné ha maradnék, de azt mondta, hogy azt tegyem, amit a legjobbnak látok.
2013. nov. 28. 11:00
 8/22 anonim ***** válasza:

Ez nem igazán válaszút kérdése de ő is miért áldozzon fel mindent és menjen ki külföldre, ha erre lehetősége sincs. Ha van munkahelye akkor nincs értelme mindent feladni a másikért egy egyből kutazni. Elmondta, hogy mi a helyzet, megbeszéltétek, nem próbált hülyíteni és ennyi.

Persze kissé furcsa lehet a helyzet mert olyanok vagytok mint a muzsikusok a Titanicon mikor süllyedt a hajó. De semmi nem tart örökké. Ki tudja, egyszer talán újra együtt lesztek és még együtt tölthettek egy karácsonyt is amit tegyetek emlékezetessé.

2013. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


"Mondja, hogy hiányozni fogok,és titokban nyilván szeretné ha maradnék, de azt mondta, hogy azt tegyem, amit a legjobbnak látok."



Jobb is neki nélküled.

2013. nov. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Lehet tényleg önző vagyok, mert itt hagyom a minimálbéres munkám hogy a többszörösét meg tudjam keresni. Igazatok van.


Különben ő jelentette ki, hogy nem akar távkapcsolatot, de ez most írom le harmadjára. Felajánlottam neki, jöjjön utánam, de nem akar külföldre költőzni, nem tudja a nyelvet,nem akarja hagyni az anyukáját. Én meg pont anyukám miatt megyek, mert így tudok segíteni neki és nekem is marad tőkém.


Miért lennék önző?

2013. nov. 28. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!