Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna, ha a pasitoknak a háttérképe egy nő lenne a telefonján? Nem is akárki. Normális, hogy emiatt kisebbségi érzetem van?

Figyelt kérdés
Marilyn Monroe a háttérképe,ezenkívül szokott róla képeket nézegetni,most posztert akar rendelni amin ő van..Én amúgy is alacsony önbizalommal rendelkezek..régen én voltam a háttérképe,most meg ez a plasztikázott nő? pedig egyszer csináltam neki magamról egy naptárt,azt ki se tette...lehet,hogy abnormális a gondolkodásom,de valahogy úgy érzem,hogy soha nem fogok neki megfelelni és azt azt érzést kelti bennem,hogy nekem is plasztikázni kell a fejemet,hogy jó legyek..így is kínzom magam,állandóan járok edzeni,egészségesen eszek,bár Monroe látom nem volt egy nádszál .. komolyan plasztikára gyűjtök.. soha nem leszek elég jó
2013. nov. 28. 12:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
35%

"Marilyn Monroe a háttérképe,ezenkívül szokott róla képeket nézegetni,most posztert akar rendelni amin ő van..Én amúgy is alacsony önbizalommal rendelkezek..régen én voltam a háttérképe,most meg ez a plasztikázott nő?"



Szerinted akkor amikor ő élt mennyi plasztika volt? :D Nagyon kevés. Ne légy már tuskó!



1926. június 1. – Los Angeles, 1962. augusztus 5.

2013. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
sztem térj észre és dobd ki a pasid.
2013. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzed, hogy a felszín a fontosabb, és a belső tulajdonságaid nem értékesek? Remélem nem. És azt is remélem, hogy nem gondolod hogy akinek igen, az nálad jobban tudja..
2013. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
ezt nem magamtól találtam ki! tényleg volt plasztikázva!hallottam már régebben
2013. nov. 28. 12:49
 5/30 anonim ***** válasza:
abnormális a gondolkodásod.
2013. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

[link]


abnormális,de ha valakit szeretsz,és te őt látod a legtökéletesebbnek akkor nehéz azt elviselni,hogy annak a személynek viszont mások jobban tetszenek.. és mindenáron meg akarsz neki felelni ,de nem megy..

2013. nov. 28. 12:52
 7/30 anonim ***** válasza:
47%

jajj, mert a nőknek nem brad pitt vagy justin bíber jönne be :D

gyerekes vagy

2013. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikőtök sem százas..
2013. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem a nőknek,hanem rólam van szó,rólam és engem hidegen hagy egy sztár aki a világ másik végén él,de élhetne a szomszédban akkor se érdekelne, mert ha szeretek valakit aki számomra tökéletes akkor miért törődnék bárki mással? szerintem ez azt árulja el,hogy neki más nők tetszenek,olyan érzésem van,hogy ha nincs ló jó a szamár is..
2013. nov. 28. 12:58
 10/30 anonim ***** válasza:

Monroe egy akkori szépségideál szerinti nő volt, akkoriban kb. minden modell hozta ezt a testet.

5' 5"" (166 cm) magas, 35"(89 cm) mell és csípő, 22" (56 cm) derék, 188 font (54 kg)

2013. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!