Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jelenthet valamit? FONTOS!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet valamit? FONTOS!

Figyelt kérdés

Pár hónapja beszélgetek egy sráccal, már egy ideje ismerjük egymást, exem haverja ( XD ) de sose volt köztünk semmi. Aztán én egyszer véletlen azt mondtam neki hogy cica, és nem zavarja, sőt ő néha úgy becéz hogy kicsii.

Tudom hogy nem olyan "mindenkinek csapom a szelet" típus, egyszer poénból mondtam neki hogy nagyon tetszik, mondjuk nekem nem, de valakinek biztos. Erre írta hogy reméli ma gyorsan elalszik, mert egyre inkább éri úgy hogy szeretne maga mellé valakit. Aztán találkozgattam egy sráccal még előtte, vele is jóba van, és elszólta magát akkor a gyereknek hogy ő aludna is velem. Tudom hogy nem csak szexre megy, nem téma közöttünk... mindenről tudok vele beszélgetni, tényleg nincs olyan téma amiről ne.

Tudom hogy tetszek neki, mert mondta, de mivel becézget, meg szivezget, lehet itt már nem csak tetszésről van szó?


2013. nov. 28. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem olvastam még ennél fontosabb problémát.

Válaszom pedig: igen.

2013. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha jobban kifejtenéd, egyértelműbb lenne.

Igen

2013. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Flörtöltök egymással,tehát tetszetek egymásnak.Nyilván ez több,mint barátság,de még kevesebb,mint mondjuk egy szerelem vagy egy kapcsolat.
2013. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!