Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy bepánikol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy bepánikoltál egy kapcsolat lehetőségétől és inkább hagytad az egészet? Ez miért van?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már ilyen. Az ok főleg az volt, hogy nem éreztem magam még késznek egy komoly kapcsolatra, így inkább hanyagoltam, mert nem akartam fölöslegesen "kínozni" vele a lányt.
2013. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért nem álltál készen? Mit éreztél a lány iránt?
2013. nov. 28. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jóban voltunk a lánnyal, sok tekintetben nagyon is tetszett, szóval nem ezzel volt a probléma. Az egész dolgot is ő kezdeményezte.

A pontos ok talán a személyemben keresendő, egyszerűen alkalmatlannak éreztem magam egy kapcsolatra. Mondjuk ez így 3 év távlatából se változott.

2013. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam magam elég jónak.Ráadásul be is rezeltem,hogy be kell vonnom valakit az életembe és szarul sül el.
2013. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert még csajozni akarsz, vagy mert félsz,hogy csalódsz? Vagy mi? Bocsi,hogy ennyit kérdezek.:D
2013. nov. 28. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt már,így inkább menekültem az illető elől,pedig egész rendesnek látszott,a hozzáállása is megfelelő volt,mégsem kellett.Egyszerűen nem éreztem rá késztetést,hogy pont vele vágja bele ilyesmibe,és pont előtte volt egy csalódásom,így nem álltam rá készen.Aztán később jött valaki,akivel most már úgy érzem,leélném az életem.
2013. nov. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem gond, tőlem aztán kérdezhetsz, én ráérek. :D

Nem a csajozás miatt, soha nem is csináltam ilyet. Inkább az nálam a gond, hogy tökéletesen jól megvagyok egymagamban és még ha kedvelek is valakit, akkor is egy idő után már nyűg számomra az embereket társasága, ami mellé még ráadásul nem kevés lustaság is társul. Így viszont nem akartam belefogni ilyesmibe, főleg azért nem, mert többre tartottam őt annál, mintsem hogy fölöslegesen belemenjen egy ilyen kapcsolatba.

2013. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem azon volt a hangsúly,hogy még csajozni akarok,hanem inkább azon,hogy rengeteg energiát igényel és én meg k*rv@ lusta vagyok ilyen téren.:D

Elmenni mindenfelé,állandóan programokat szervezni,stb.Inkább úgy döntöttem,hogy szarok az egészre,mert az kényelmesebb.Na meg amikor lehetőségem lett volna kapcsolatra,akkoriban még suliba jártam és a szüleim csórók voltak,munkám pedig csak nyaranta volt 17 éves koromtól.Lényegében szégyelltem,hogy csóró vagyok.

2013. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!