Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék olyan hölgyre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan hölgyre, aki becsüli egy férfi intelligenciáját?

Figyelt kérdés

26 múltam a nyáron, intelligens vagyok és művelt, az egyik legjobbnak számítok a szakmámban, hamarosan befejezem a doktori képzésemet. Ami a külsőmet illeti, helyes vagyok és igényes, emellett figyelmes és udvarias a nőkhöz.


Bár ez nem az elkeseredés helye, de hol találhatnék olyan hölgyet, aki megbecsül és értékel? A általam ismert és ismeretlen nők többsége foglalt, rengeteg a bulizós liba, általában valamennyien a sötét tahókra mozdulnak rá.


2013. nov. 28. 19:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
A saját szakmádon belül.
2013. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Járj nyitott szemmel minden olyan helyen, ahol esélyes, hogy megfordulhat egy ilyen nő. :) Ne akard görcsösen, és akkor idővel megtalálod a párod.
2013. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Egyetemeken,bölcsész szakon pl.
2013. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
57%

Van viszont egy hatalmas hibád amit sok nő nem fog elviselni: nagyon beképzelt vagy... Jó dolog az egészséges önbizalom, de ez már túlzás.


(vagy 5 centis a brokid és ezért kompenzálsz)

2013. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Hát már ne haragudj de a tahókr abukó sötét liba nem illik intelligens fiúhoz....

Most kérdés hogy egy dekoratív dísztárgyat akars zaki dícséri az eszed, vagy olyan nőt aki intellektuálisan is partner...amúgy bárhol, az okos nők megbújnak, és nem fedik fel magukat...

2013. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen korosztályban vadászol, de ha tizenéve-vége, akkor esélytelen, hogy olyat találj, aki számodra is megfelel.
2013. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló,

a szakmámban sajnos férfitöbbség van, kevés nőt ismerek onnan.

2013. nov. 28. 19:15
 8/36 anonim ***** válasza:
Mozdulj rá valakire, aki megtetszik, ne várd, hogy a nők kezdeményezzenek!
2013. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Azért vonzódnak a sötét tahókhoz, mert azok lazák és öntörvényűek, és ez férfias jellemvonás, a nők pedig képtelenek elvonatkoztatni ettől (amelyik képes rá, mert elég sokat szívott már a sötét tahók mellett, az is csak időlegesen képes rá, egy idő után menekül vissza a sötét tahóhoz).


Az intelligencia viszont önmagában nem férfias jellemvonás. Légy úgy laza és öntörvényű, hogy közben nem vagy bunkó, hanem intelligens és figyelmes vagy (lehetséges), váltogasd egy kicsit a kettőt (a megfelelő időben) és amennyiben ezen a módon meg is nyilvánulsz a nők felé, mindjárt elkezdenek hozzád vonzódni a sötét tahók helyett.

2013. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Én!! Imádom az intelligens, okos pasikat, csak is az ilyenek jönnek be! Viszont önmagában ennyi még kevés a jóhoz..
2013. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!