Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves lány vagyok, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok, de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok (szóval nem felnőtt meg semmi) és van egy ugyancsak 14 éves barátom és szeretjük egymást, de fél közeledni hozzám...arra gondoltam el kéne menni valahova 1 hétvégére kettesben vagy valami olyan közös programot kéne csinálni ami közelebb hozza őt hozzám, mit tegyek? (semmi szex, meg semmi szexualizálás!!!)
2013. nov. 28. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
hajrá! :D de most komolyan
2013. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy hétvégére 14 évesen hogyan akarsz elmenni? Vagy közösen a családdal? :)


Egy egésznapos élményfürdőzés jut eszembe.

2013. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ment a zöld pacsi!

de még-még ötletek kérlek!

szülök nélkül, mert ez a téma (szülőknek be,mutatás esetleg közös program még egy kicsit cinkes/idegen... meg már nem akarom hogy mindenhova kísérgessenek mert már elég nagyok vagyunk hozzá :D de eddig jók a válaszok, köszönöm ^^

2013. nov. 28. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!