Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai 18-19 éveseknek nincs barátnőjük?

Figyelt kérdés
Van erre indok?
2013. nov. 28. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs mivel ez hülyeség. Sok 18-19 évesnek van.
2013. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Múltkor a 18 éves barátomról panaszkodtam egy 20 éves havernak. Elmondása szerint ilyen korbanmég nem annyira fontosak a nők, inkább a haverok, bulik foglalkoztatják a fiúkat, persze nő is kell de gyakran csak a szex miatt.
2013. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaj, kedves kèrdezö, mindannyian tudjuk, hogy szeretnèd azt hallani, hogy azèrt, mert a lányok mind felszinesek ès csak a gazdag huszonèvesekre buknak, nem kell így rejtegetni a mondanivalód.


Egyèbkènt, majdnem minden 18-19 èvss ismerösömnek vam barátnöje, de tudom, te valami idegen bolygón èlsz, ahol senkinek nincs.

2013. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vigyázz hármas, mindjárt válaszolja a kérdező, hogy akkor te csak jóképű 18-19 éveseket ismersz!
2013. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 19 vagyok és van barátnőm.

Akkor én nem mai vagyok?

2013. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a barátomnak, aki 18, van barátnője :) ebben biztos vagyok, ugyanis én lennék az :)
2013. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor én megtöröm a sorrendet, 18 éves lány vagyok, és nincs pasim.
2013. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!