Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S Lanyok ti ismerkednete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Lanyok ti ismerkednetek, jarnatok olyan sraccal, akinek gyakorta veresek a szemei? Mit gondolnatok rola?

Figyelt kérdés

nem tudni meg h miert. Elvileg nem vagyok allergias viszont sokat ulok szgep elott. A szemfeherjeim fokent kulso oldalai vorosodnek be. NEM brutal modon, de kozelrol jobban latszik azert. Gyakran ego erzesem is van, hunyorgatok is, neha kellemetlen. Ki akarom majd vizsgaltatni magam komolyabban is. Ez visszafog a csajozasban, mentalis terhet ro ram. Mert ugye a szem a lelek tukre...

Nem cigizek es nem is drogozok.


2013. nov. 28. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna,biztos nem tehetsz róla.
2013. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tevetke ***** válasza:
Ha nem megy a csajozás, az nem emiatt van...
2013. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de emiatt is. Nagyon rossz elvesziteni a vonzeromet, a szemeim voltak azok sokaig...megzuhantam emiatt egy ideje.
2013. nov. 28. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hinnék be vagy tépve :D
2013. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!