Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan férfiak, akik tényleg képesek szeretni és nem csak hülyét csinálnak a nőkből? Akikben tényleg meg lehet bízni? Akik megérdemlik, hogy viszont szeressék őket?

Figyelt kérdés
A vőlegényemnek, akit a világon mindennél jobban szerettem, 1 évig a legjobb barátnőmmel volt viszonya...
2013. nov. 29. 16:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez szomorú, de miért kell megint ezzel a tipikus szöveggel jönni? A vőlegényed ártott neked, nem a többi férfi. Istenem.
2013. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vannak, de többnyire szarul néznek ki. Aki jól néz ki, az megteheti mindazt, amit sérelmezel.
2013. nov. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még csak nem is néz ki jól. Több ismerősöm kérdezte, hogy miért vagyok egy ilyennel... Engem a személyisége fogott meg. Vagyis a személyiség, amit hittem, hogy olyan.
2013. nov. 29. 16:55
 4/17 anonim ***** válasza:

18 éves koromtól kezdve arra vágyom, hogy egyen egy barátnőm, akit szerethetek és viszont szeret. Az eddigi barátnőim megcsaltak. Soha egyiküket sem csaltam meg a legkisebb szinten sem.

Mindig arra vágytam, hogy úgy igazán szerethessek valakit, akinek kimutathatom, elmondhatom, hogy mennyire szeretem. Akit meglephetek apróságokkal, aki örül nekem, aki örül, ha megölelem, megcsókolom, akit szeretgethetek :)


Eddig nem jött be, csak elhitették velem, hogy így van, végül kiderült, hogy közben csalnak...


22/F

2013. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

# 4


Sajnos ezt a fajta bánásmódot a lányok nem szeretik. Valamiért nekik nem jó, ha minden klappol. Kell nekik a dráma, hogy a pasi után teperni kelljen, ne lesse minden kívánságukat. Furcsa, de ez van.

2013. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ugyanez van velem is. 1 évig azon tűnődtem, hogy miért utasít vissza? Miért csak háromhetente szeretkezünk? Mit csinálok rosszul? Szenvedtem a szexhiánytól, boldogtalan voltam. De mégis mindig ott volt a fejemben, hogy ő olyan jó ember, ilyen fájdalmat sosem tudnék neki okozni.
2013. nov. 29. 17:01
 7/17 anonim ***** válasza:
én kicsit kezdő vagyok de magamat nagyon szeretem és bármit meg tennék értem ez a te csalódott női szemeddel fejlődőképes ? vagy hanyagoljam a romantikát? tudod mit te is engem szeress ne mást.
2013. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Vannak, és általában pont a barátnőjük nem tudja ezt értékelni.
2013. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
A kérdező csak egy ribi mint a többi!
2013. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Miért lennék ribi?
2013. nov. 29. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!