Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti pasitok is ilyen?

Figyelt kérdés
A pasim folyton hülye r*b*ncokat nézeget face-n és már unom, de Ő nem tudja hogy ezt tudom. és ezt onnét tudom, hogy van a Tevékenységi napló profilon belül és ha ott kipipálod a "Jelenjenek meg a „ Csak én” típusú tevékenységek is" akkor meglehet nézni, hogy kikre keresett rá. Csak az én pasim ilyen vagy rajtam kívül még van ilyen csaj akinek a pasia hasonló?
2013. nov. 29. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a facebookon nem nyomozgattam sosem a barátaim után, valahogy eszembe sem jutott.

Viszont az első barátomnak nagyon sok lány barátja volt, és mindig mondta, hogy ezzel találkozott, azzal dumált, beültek amazzal kávézni stb. Egy idő után zavart, mert ha velem akar lenni, és nekem udvarol, akkor legalább a jelenlétemben ne ez legyen a fő téma. Sosem akartam korlátozni a barátaimat, de eléggé zavaró, ha többet beszél arról, hogy épp melyik lány ismerősével beszélt, mintha arról mesélne, hogy összefutott a haverjával, vagy délután próbáltak a bandával stb.

A második barátom meg konkrétan a jelenlétemben is dicsért más lányokat, meg igencsak megnézte őket. Nekem ez sem esett jól. Persze, elhiszem, hogy sok lány csinosabb nálam, de nekem ez sok volt.

Végül mindkét kapcsolatom véget ért pár hét után.

2013. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szúrd ki a szemét vágd le a kezét lábát és akkor csak is a tiéd lesz.
2013. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy rájuk is izgul vagy csak röhög rajtuk.
2013. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!