Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben, hogy tökéletes párkapcsolatot szerettetek volna, de úgy éreztétek, csak ti tettek valamit ennek érdekében?

Figyelt kérdés

Éreztétek már magatokat úgy, hogy olyan lett volna, mitha csak ti akarnátok tökéletes kapcsolatot, de a társatok semmit nem tesz ennek érdekében?


Például:

Nézeteltérések, viták után megbeszéltétek, hogy ezentúl a mindkettőtök hozzáállásán változtatni fogdtok, de csak ti tettétek ezt?


Közeledtetek a párotok felé, de ő ezt nem viszonoszta,


Nem kaptatok elég tisztelet, figyelmességet tőle, úgy éreztétek, elhanyagolt benneteket.


Nem tudott veletek együttérezni a nehéz pillanatokban,


Nem figyelt, ha meséltetek neki valamit stb.



2013. nov. 29. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, én voltam már ilyen helyzetben.
2013. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál mind igaz a volt barátnőmre, úgyhogy a válaszom sajnos igen
2013. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy volt. Kb. 25 éves koromig.

Addig simán mindent úgy akartam csinálni és megélni, kezelni mint ahogy a magazinokban tanultam. Okosnak és tudatosnak képzeltem magam, aki mindenre tudja a választ, a megoldást. És elvártam a partnereimtől is, hogy így tegyenek. Ha nem ment, akkor sajnáltattam magam, vagy ideges lettem és sárkányfejeket növesztettem, hogy a férfit beidomítsam.


Aztán csodálkoztam, hogy pont az a kis varázs hiányzik a kapcsolatból. Kellett pár pofon és nagy adag önkritika, hogy lássam, mit csinálok. Néha még reflexből elvárok dolgokat, de utána elnézést kérek és nevetünk rajta. Mert valahogy pont az a lényeg, hogy a másik szeret és velem van. Nem fog úgy szeretni, úgy viselkedni, ahogy én, mert ő más ember.

2013. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sajnos :8
2013. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg is egy ilyen kapcsolatban vagyok, folyton kettősség van bennem, egyrészt rossz érzés, hogy a párom nem rajong értem, mint én érte, másrészt viszont folyton győzködöm magam, hogy az emberek nem egyformák és az, hogy nem úgy szeret engem, mint én őt, még nem jelenti azt, hogy nem illünk össze.
2013. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincs tökéletes párkapcsolat, és pont azok nem boldogok, akik azt kergetik.

Ez ilyen béna bölcseletnek hangzik, csak láttam már ilyen agyaláson tönkremenni dolgokat, és az agyalás abbahagyása után helyrejönni dolgokat.

2013. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben, sajnos szét is mentünk.
2013. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nem mondod :D ***** válasza:
igen...
2013. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem általánosítani akarok, de a nők nagy része várja el azt, hogy a férfi törődjön vele, ezért a nő ad neki: semmit.


Nekem csak pofátlan kapcsolataim voltak, ahol sose értették, miért léptem le. Volt olyan barátnőm, akivel csak akkor szexeltem, vagy akkor csókolóztam, ha én akartam. Az hogy ő valamikor is megcsókolt volna... nem emlékszem.


Pedig én mindig mindenkit a tenyeremen hordozok :(

2013. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Atya ég, utolsó, ez tényleg nagyon durva... Én eléggé odaadó vagyok, ha engem megcsókol valaki akit szeretek, én is viszontcsókolom őt. :) Az érzelmeim kimutatása részemről kölcsönös...


Igen, nő vagyok, de ne általánositsatok ennyire. Szerintem nem csak nők akarnak tökéletes kapcsoltatot, hanem a férfiak is...

2014. jan. 2. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!