Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4éve megismerkedtem egy csajjal Twitteren. Azóta fűzzük egymást, de nem akar randizni velem azóta sem. Igaz szoktunk webcamszexelni meg azt mondja szeret de az utóbbi 1-2 hétben már nem mondja és szex sincs, lehet már nem szeret?

Figyelt kérdés

#webszerelem
2013. nov. 29. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
"szex sincs" :d:DDD
2013. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fő kérdés az, hogy milyen messze laktok egymástól. Gondolom tudod a telefonszámát, egyszerűbb lenne leutaznod hozzá amikor tudod, hogy rá fog érni és felhívni, hogy ott vagy, vagy lejön vagy elfelejt.
2013. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 év alatt Új-Zélandról is ideért volna kenuval HA komolyan venne téged, mint pasit. De nem vesz.
2013. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem volt hasonló, csak sráccal. Sajnos nem vesz komolyan...mint ahogy engem se vett komolyan a srác. Persze jó lettem volna neki erre-arra...csak ahhoz tenni is kellett volna azért, hogy találkozzunk. Csak az már megerőltető volt neki. Szóval ne vedd komolyan ezt a dolgot a csajjal!

20/L

2013. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy kamuzott magáról valamit és azért nem akar találkozni, fél hogy kiderül, vagy nem vesz komolyan és hülyít, mert unatkozik.
2013. nov. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És Szerintetek mit csináljak? hogyan alakítsam a dolgokat?
2013. dec. 1. 15:16
 7/7 anonim válasza:
hagyd
2013. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!