Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobnátok a barátnőtöket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobnátok a barátnőtöket, ha két év után nem akarna lefeküdni veletek?

Figyelt kérdés

Mielőtt válaszoltok, kérlek olvassátok el!

18 éves vagyok, 2 éve vagyok a barátommal. Mikor összejöttünk, nem a külsejével fogott meg, hanem a személyiségével. Egyre jobban beleszerettem, szinte ugyan olyan, mint én! Úgy éreztem, nem tudok élni nélküle, és külsőre is vonzott. Ahogy viszont közeledtünk a szexuális részekhez(pl. petting), elkezdtem undorodni az egésztől, de megcsináltam neki. Ha ő csinált valamit, SEMMIT nem éreztem. Gondoltam, hogy az együttalvás meg ilyenek segítenek. Hát az anyukája nem engedte, hogy együtt aludjunk. Egy év után sem! Holnap is kettesben leszünk a barátommal, és közölte, hogy ne csináljunk semmi olyat.

A barátom mindig mondta, hogy mennyire leakar velem feküdni, de nem került sor rá. Viszont felmerült a holnap gondolata. Sajnos én adtam alá a lovat,mert nagyon féltem, hogy ha ne fekszem le vele, elhagy. Viszont ma mondtam neki, hogy nem biztos, hogy menne, és azt mondta megérti, és ne emésszem magam, és nem haragszik!

Amit tudni kell rólam, hogy Anyukám régen ivott, és ez annyira megviselt, hogy féltem egyedül haza jönni az iskolából, kimenni az utcára. Egy csomó félelmemet leküzdöttem, viszont most lett új: a szalagavatóm. Olyan szinten félek miatta, hogy a barátom is megjegyezte, hogy emgváltoztam, nem tudok gondolkodni, egész nap rettegek. Tanulni se tudok, csak az alvás segít. Járok pszichológushoz, és ő azt mondta, hogy most semmiképp se feküdjek le a barátommal ebben az állapotban, ráér megbeszélnem vele, ha túl vagyok a szalagavatón.

Tudom, hogy nem mentség, de a barátommal való kapcsolat is "válságban"van. Sokszor csinál olyat, amivel megbánt, és sokan mondják, hogy jobbat érdemlek-én viszont kitartok mellette, és tudom, hogy ez egy hullámvölgy ami részben miattam van. Ezen kívül minden klappol.

FIúk: ti várnátok még egy kicsit, vagy dobnátok a barátnőtöket? NYugodtan mondjátok meg a véleményeteket, azt is, ha buta vagyok.:)


2013. nov. 29. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Feküdj le vele, vagy hagyd el. De ez igy nem kóser. Nem vagyok pszichológus, de az anyud miatt keltett rettegést meg nem lehet minden e belemagyarázni. Ha még is ugy érzed hogy az ő sara, akkor még most Menj el egy dilisokihot és dolgozzátok fel.
2013. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, és téged nem értelek. Ha megbánt sokszor, minek vagy vele? Jól teszed, hogy jársz pszichológushoz, sokat tud segíteni. Sok a problémád látom, szerintem ha csak magadra támaszkodnál, egyszerűbben meg tudnád oldani. Egyébként, ha fiú lennék dobnálak minden további nélkül. A szex fontos, alappillére egy kapcsolatnak, és az is hogy te is élvezd, különben az egész nem ér semmit. Keresnék egy egészséges lányt. Te is lehetsz egészséges, ha teszel és küzdesz érte. Ezen az úton már elindultál. Sok sikert hozzá. :)
2013. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha 2 évet tudott várni, szerintem még tud pár hónapot. De a szalagavatón mit kell annyit idegeskedned?
2013. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy kicsit off, de - szalagavató??????

Én is rühelltem mint a sz.rt, francnak kellett az a gájl felfújt (és drága!) táncikálás amikor az érettségin majrézott mindenki, de azért nem mentem dilidokihoz miatta :(


sztem a szexet próbáld meg az életed többi részétől külön kezelni. ezt te tudod h készen állsz e rá. egyébként az első (pár) szex nem kell hogy jó legyen. csak essetek túl rajta, hidd el, fél év alatt összeszoktok az ágyban.


de a barátod se semmi. mert mondjuk ehhez az is kéne, hogy felnőtten viselkedjen és ne anyuci szabja meg h mikor mit csináltok. a szexhez kell némi érettség és hát ez meg olyan mintha ovodások lennétek. nőjetek már fel. ezek a mai tinik, már lázadni se tudnak...

2013. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A szalagavató miatt én sem értem, miért félek. Mióta elkezdtük csinálni az osztálytáncot, teljesen megváltoztam. Görcsbe van a gyomrom egész nap. Az ösztályfőnököm felajánlotta, hogy ne vegyek részt, csak a keringőben, ha ennyire megvisel.

Teszek is a rossz ellen, pszichiáterhez is fogok járni.

És tudom, hogy a szex fontos, ezért kérdeztem.:( Én nagyon félek, hogy ha holnap nem fekszem le vele elhagy, amit nem bírnék ki mert nagyon szeretem.

2013. nov. 29. 18:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj ennyit... sz.r a pszichológusod...

pszichiáter lehet.. lehet egy xanax v vmi antidepresszáns vmi jóttenne, csak nagyon bamba leszel, aztán meg mégjobban padlót fogsz... inkább piálj... igyatok meg egy bort a pasiddal segít ellazulni.


én a helyedben ezt a szalagavató dolgot nagyon nagy ívben lesz.rnám, a mai napig nem értem mi a fontos a nőknek ezen a röhejes bohóckodáson. én a helyedben kihagynám, nálunk is kihagyta 2-3 gyerek, le volt sz.rva. az egészből annyi lesz az emléked h mennyi pénzed és időd ment el rá fölöslegesen. ez mondjuk az összes ilyen nagy felhajtással így van. vagy amúgy mitől félsz? nem megy a jól a tánc? vagy? meg tudod magyarázni? magadban keresd a választ...


abban meg nem fogunk megerősíteni, h a szex nem fontos, mert eléggé az, és már az is csoda, h 2 évig kibírtátok így.

2013. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igyekszem a szalagavatót nem görcsösen venni. A keringős tánccal nincs baj!

Az osztálytánccal kapcsolatban emg nem tudom megfogalmazni. A tánc megy, ráadásul nem is csinálom rosszul, mert megerősítenek. Amint kikell állnom, olyan gyomorgörcsöm lesz...pedig a keringőnél nem. Ezért nem értem. Hiába gondolom végig, nem tudom megmagyarázni. TAlán azért mert egy csomószor vagyok a középpontban.

Bepánikolok.:(

Igen, én is csodálom, hogy kibírta. Gyógyszert nem akarok szedni, és a pszichológusom azt mondta, hogy amint lecseng a Szalagavató, visszatérünk erre a szex témára.. És én tudom, hogy megoldódik! De a barátom meg érthető, ha elhagy.

2013. nov. 29. 18:40
 8/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, viszont ha a holnapitól félsz, akkor semmiképp se pánikolj és ne kényszerűségből feküdj le vele! az a legrosszabb.

hanem mert te is akarod. ha nem akarod akkor nincs miről beszélni, mondd meg neki, az egyenes szó többet számít, minthogy mindketten csak szenvedjetek.

viszont ha érzed magadban a vágyat, és csak a gátlásaid szabnak határt, akkor viszont próbáld meg leküzdeni.

ha meg ez a szalagavató probléma az egyetlen ami gátat szab, akkor tényleg próbáld kicsit átértékelni a dolgokat mert mi lesz így később ha nagyobb stressz ér. a szexet meg nem stresszként kell megélni, pont h sztressz levezetésnek.

2013. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A másik meg: ne csak "tudd", hogy "megoldódIK". Oldd meg. Pont.
2013. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia :) nekem az a véleményem, hogy igaz, h a szex fontos, de nem a legfontosabb egy kapcsolatban. Fiatal vagy még, ráérsz vele lefeküdni, ha tudott 2 évet várni, tud még többet is. Egy kapcsolatban a hűség, bizalom, és a megértés a legfontosabb. Le lehet nyugottan pontozni, de én így gondolom. én is kicsit tartózkodó vagyok, nekem nem a szex a legfontosabb :)

17/L

2013. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!