Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ezek után még visszafogadja azt a barmot?

Figyelt kérdés

Komolyan nem tudom megérteni. Egy utolsó k*rvának el lett hordva és a lány dobta is. Aztán a csávó visszakönyörögte magát és az meg befogadta.


Jó hosszú ideje rossz közöttük a viszony szóval nem újkeletű a dolog.


A csávó ritka gyerekes , paraszt és éretlen és idősebb nálam! Mégis visszafogadta... Képtelen vagyok felfogni mit lát benne , semmi olyan nincs benne , amit én ne tudnék megadni neki.

Nem voltam eddig önbizalomhiányos , de ez nekem sok volt és egyre reménytelenebbnek látom a helyzetem...


18/f


2013. nov. 29. 20:35
1 2
 1/13 Moszuke ***** válasza:
és most ehhez neked mi közöd?
2013. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
gyökér a csaj, tehát nem vesztettél sokat.
2013. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Elég sok időt töltöttem vele az utóbbi időben , mondhatni randiztunk.Úgy tűnt , hogy alakul köztünk a dolog aztán ezt kapom a pofámba...


Mellesleg ismerem már egy jó ideje a csajt , de most sikerült úgy belezúgni , ahogy azt most már bánom

2013. nov. 29. 20:43
 4/13 Moszuke ***** válasza:

ez csak szerelem.

ész érvekkel győzd le. nekem sikerült már 2x is:)

2013. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nekem se ez az első alkalom már...

Emberileg is teljesen rendben van , de ez az egy marha nagy hülyesége van , amit már nem tudok elviselni :(

2013. nov. 29. 20:46
 6/13 Moszuke ***** válasza:

na hát akkor hajrá, kezdheted ezt a lányt is kiverni a fejedből.

jah esetleg hokizz is. a kangörcs csak nehezíti a dolgodat.

2013. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen csaj nem nagyon tudja, hogy mit is akar. Ennek ellenére biztosan meg tudná magyarázni, azt mondaná, hogy "de én szeretem, blablabla". És hány olyan csaj van, aki az ilyen pasikért van odáig, te jó ég!
2013. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nekikezdek ismételten.. De a tököm tele van már azzal , hogy másnak tök könnyen összejön egy kapcsolat én meg vért izzadok és ezt kapom folyton.


Pedig teljesen korrektnek érzem magam külsőre és sose voltam a papucs jófiú se

2013. nov. 29. 20:51
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos ilyen az apja is. Vannak olyan nők, akik ugyan szenvednek egy ilyen kapcsolatban, mégsem tudnak meglenni a pasi nélkül. Mert otthon is ez ment a családban.

Egy ilyen lánynak egy rendes srác túl unalmas.

Hagyd, keress inkább egy normális csajt. Tudom, ha szereted, ezt könnyű mondani, de tapasztalatból tudom, hogy ilyen esetben úgy lehet a leggyorsabban kigyógyulni, ha minden kapcsolatot 100 %-ban megszakítasz.

A lány döntött, most viselje a következményeket.

2013. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát az apja tényleg elhagyta a családját mikor fiatal volt.


De tényleg nem tudom megérteni. Semmi unalmas nincs bennem , élete első koncertjére is én vittem el. Rendes vagyok alapvetően oké , de emellett szívbaj nélkül beszóltam eddig is a nőknek , őt is piszkálgattam ilyen komolytalanul persze.

Ez lehet rasszistának fog tűnni , de mostmár egyszerűen csak dühös vagyok , hogy ezután az ázsiai , komplexusos idióta 3 éves szintjén álló hülyegyerek után fusson ... az már sok. Minden benne van amit a nők utálhatnak még általánosítás szintjén is.


Már belefáradtam a keresésbe mindig akad valami olyan hülyeségük , hogy most épp ezért nem vagy átbasznak vagy csak 2.-nak vagyok jó talonba , de persze egyre inkább magányos vagyok hiába van társaság , barátok stb.

2013. nov. 29. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!