Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a fiú, aki elég zárkózott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a fiú, aki elég zárkózott, és változó hangulatú, tulajdonképpen mit vár el a barátnőjétől?

Figyelt kérdés
Sehogy se jó,sokszor ez,máskor meg az a baja..
2013. nov. 29. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
kor?
2013. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy elfogadja így és nem utolsó sorban széttegye a lábát.
2013. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szakállgyepál válasza:
Az ilyeneknek ritkán van barátnője
2013. nov. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló típus vagyok, barátnőm pont az ellentétem, csak annyit várok el, hogy hűséges és őszinte legyen. A "lábszéttétel" meg ugye egy kapcsolat velejárója, ha elér az ember egy bizonyos kort...
2013. nov. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,ezt Te hogyan értékeled? Hogy ennyire különbözőek vagytok? szereted igazán a barátnőd? Mesélj erről kicsit,ha kérhetem:) írhatsz privát üzenetet is
2013. nov. 30. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!