Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent? 14/F

Figyelt kérdés

Na szóval... Tetszik egy lány, de igazából nem vagyok az az önbizalommal teli srác, hogy merjek bármit is tenni. Egyszer észrevettem, hogy épp ez a lány, aki tetszik néz, aztán mikor én ránéztem, ő elkapta a tekintetét. Aztán egyik nap, nem tudom, hogy nekem mondta-e, de az ebédlőben elment az asztalunk mellett és kissé gúnyosan (legalábbis szerintem) azt mondta, hogy "Szia szerelmem".

Azóta észrevettem, hogy ő és az osztálytársai nem túl feltűnően, de vele együtt néha megbámulnak és én emiatt kínosan érzem magam.

Szerintetek ez most mit jelent, miért csinálta/csinálja?


2013. nov. 30. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Gúnyolódik... ebben a korban nem is várhatsz komolyabb reakciót egy lánytól
2013. nov. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
éretlen kis pi csa még
2013. nov. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát fúha... Hát amikor bámulnak akkor bazsalyog, szóval így elpirul meg fülig ér a csajnak a szája? Mert abból talán kitalálhatod,hogy bejössz-e neki, meg lehet az is, h tényleg csak gúnyolódott. Lehet az is, hogy simán meg kéne kérdezned h mizu?
2013. nov. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt így nem igazán értem, így érzésre hiányzik egy elem a történetből. Gondolj vissza, volt bármi előzmény, részlet, stb. amit nem mondtál? Mert ugye ha gúnyolódás, akkor kéne legyen vmi alapja. Random embert nem kezdesz el gúnyolni. Ismerted előtte? Tudják mások h tetszik neked? stb.
2013. nov. 30. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudja senki épp ezért találtam furcsának...
2013. nov. 30. 07:27
 6/6 A kérdező kommentje:
És nem is ismertük egymást soha... semmi kapcsolat nincs köztünk
2013. nov. 30. 07:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!