Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jelenthet problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jelenthet problémát ha nagyon komoly természetem van, merev vagyok, nem tudok feloldódni fiúk társaságában?

Figyelt kérdés

Nem tudok csak úgy hülyéskedni, idióta lenni (legalábbis nyilvánosan), előző barátommal ezért is mentünk szét, mert ő meg ilyen természetű volt.

Eddig még egyik barátom se látta a "laza énemet" mert nem tudtam megnyílni nekik. Pedig én is el tudom engedni magam, bizonyos kereteken belül.

Ez amúgy lehet, hogy abból is ered, hogy már nem vagyok olyan fiatal (22) és a szakmám miatt sem engedhetem meg, hogy idióta legyek.


2013. nov. 30. 01:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
ez a baj. Azt hiszed felnőttél és elkezded komolyan venni magad... De ennek nem feltétlenül kell negatívnak lennie. Ezért színes a társadalom...
2013. nov. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

miért is kellene osztogatnod a bizalmad érdemteleneknek?

nem kell.

amúgy legközelebb társaságban igyál 1 jégerrel többet,mint szoktál és kész.

2013. nov. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Temetkezési vállalatnál dolgozol?
2013. nov. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Amúgy a komoly természet és a merevség azért nem ugyan az. Az előbbivel nincs semmi baj, az utóbbi viszont zavaró.
2013. nov. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Mindig is komoly voltam valamennyire, nem is akarok túl laza lenni, az nem én lennék.

A pia nem mindig megoldás. Akkor feloldódom ha iszom, de mégse ihatok mindig.

A barátomnak amúgy az volt a gond, hogy én nem tudtam az utcán idiótán viselkedni, nem tudtam elengedni magam (én viszont gyerekes viselkedésnek tartottam ezt), na ha erre nem vagyok képes, akkor ugye az nem baj?

Nem, tanár vagyok.

Sajnos merev is vagyok.

2013. nov. 30. 01:55
 6/26 anonim ***** válasza:

mr.kockahas segít

ha csúnya vagy akkor viszont nem

2013. nov. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

ebben viszont neked van igazad.

de nem értem amúgy.

ha ennyire letisztázott az énképed,akkor mi ez a megfelelési kényszer mások felé?

akkor mégse vagy annyira kemény csaj.

2013. nov. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csúnya.


Nem megfelelési kényszer, csak a barátom sértegetett emiatt. Meg mondta, hogy meg kéne változnom.

2013. nov. 30. 02:00
 9/26 anonim ***** válasza:

aha.

mondjuk ez már kicsit tényleg merevség,mert egy minimális lazasággal mondhattad volna,hogy

-oké,holnaptól más leszek-lefordítva lesz-arom a sértésed.

-miért te lazának érzed magad?-visszadobod a lasztit.

mert a kuka hallgatás a belenyugvás a legrosszabb.

alárendelted magad.

2013. nov. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Annyit mondtam neki, hogy én ilyen vagyok és nem fogok megváltozni senki kedvéért.
2013. nov. 30. 02:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!