Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két keresztény meleg fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két keresztény meleg fiú között lehet több mint barátság?

Figyelt kérdés
Nem szexre gondolok, hanem arra, hogy az együttjárás még belefér-e szerintetek. Az a helyzet, hogy nagyon tetszünk egymásnak, csak nem tudom, hogy most mi legyen. Főként keresztények válaszát várom. Köszi. :)

2013. nov. 30. 04:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
93%

Életetek végéig járnátok szex nélkül?


Vannak külön gyülekezetek számotokra, össze is házasodhattok!

2013. nov. 30. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
100%

Keresztény nem vagyok, de azért gondoltam megosztom véleményem:

1. Ismerek meleg keresztény párt, 8 éve vannak együtt, pár éve együtt is élnek.

2. Na (mivel ugye nem vagyok érintett) ez lehet hogy nagyon hülyeség lesz, de ha jól tudom nem olyan rég volt a Pápának egy olyan kijelentése, amivel igazából elfogadta a melegeket.

3. Ha titeket ez boldoggá tesz, miért ne? Most esett le, hogy miközben ezt írom, "Lady Gaga - Born This Way"-t hallgatok tökvéletlenül :DD ami tökéletesen arról szól amit mondani akarok (ha tudsz angolul, nézz meg egy lyrics video-t): Így lettetek teremtve, ez nem lehet bűn, és ha ti is jóra törekedtek az életben, nektek is "jár" a boldogság.

2013. nov. 30. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat. :)


Természetesen szex-mentes kapcsolatra gondoltam.


És a Born this way-t ismerem és nagyon szeretem.(És tudok angolul.) :P

2013. nov. 30. 04:53
 4/69 anonim ***** válasza:
93%

A Pápa valami olyasmit mondott, hogy, ha egy meleg az Istent keresi, akkor ő miért állna az útjába...

Egyébként egy olyan felfogás terjedt el (amennyire hallottam, hogy a homoszexuális lét nem bűn, de a homoszexuális cselekedet az már igen...

Tehát, ha két keresztény szex mentes kapcsolatban él és szereti egymást az egy gyönyörű dolog szerintem, hogy megtalálják a boldogságot, de hűek a vallásukhoz is.... Ez viszont ritka, mert még itt is elég nagy ellentmondás van... :D

2013. nov. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
85%

Lehet igen. ez természetes.

Ez nem vallástól függ.

Ám, én is meg lettem keresztelve.

2013. nov. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
90%
Most nem azért, de egy szerelemi kapcsolatban a szex miért is kizárt? (értem én a vallási motivációt, de biztosan van értelme is? Tuti bólogató kutyusnak kell lenni a hátsó ablakban? :D)
2013. nov. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
78%
Tudtommal a kereszténység és a homoszexualitás egymással össze nem egyeztethető jelenségek. Kivéve, ha pap vagy.
2013. nov. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
63%

Simon Belmont: rosszul tudod. Legalábbis, ha a katolikus egyházra gondolsz.


Kérdező: Ha a kapcsolat komolyra fordul, akkor is kizárt a szex köztetek? Katolikusok vagytok?

2013. nov. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
71%

Katolikus értelmezés szerint csak a szexszel van baj. De vannak olyan keresztény egyházak, ahol úgy gondolják, hogy szex is lehet, és össze is házasodhattok.

Igaz, Magyarországon ezek nincsenek jelen.

2013. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
100%
A Kérdező még fiatal. Tapasztalatból tudom, hogy vannak ilyen srácok, és majd 20éves korára fog "megbolondulni".
2013. nov. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!