Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy zavar, hogy a barátnőm nem velem vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Szóval van egy komoly kapcsolatom és már tart fél éve és nagyon jó minden, sőt tökéletes, de az egyedüli dolog ami nagyon zavar az az ,hogy amikor belegondolok ,hogy a barátnőm a szüzességét előttem egy másik fiúval vesztette el akit én is ismerek és együtt voltak egy évig. (nekem ő volt az első) Mi a véleményetek erről?
2013. nov. 30. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl sokat gondolkodsz.Örülj,hogy veled van és téged szeret.
2013. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felesleges ezen lovagolnod. Ennyi erővel a srácot jobban kellene zavarnia mert ő vette el a szüzességét de most mégis veled van.

A vizet a megiszol is már kipisálták jó párszor :)

2013. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*amit megiszol
2013. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazatok van ,köszönöm!

Nem hagyom hogy ez elrontsa.

2013. nov. 30. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kár ezen rágódnod, ez már a múlt. Inkább legyél azon, hogyha már az első nem lehettél neki, akkor hát legyél az utolsó :)
2013. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!