Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt a tél. Mindenhol párok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a tél. Mindenhol párok és egyre jobban rám jön hogy akarok egy pasit mert szar hogy nincs kihez odabújnom ismerős?

Figyelt kérdés
:(

2013. nov. 30. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nm akarok pasihoz bújni
2013. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ismerõs :/
2013. nov. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ismerős (csak pasi helyett lány)
2013. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én barátnőt szeretnék már.. :(
2013. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
en is oda akarok mar bujni egy cuki lanyhoz. Jujj. :-)
2013. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Generalis ***** válasza:
Igen ismerős sajnos :(
2013. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ismerős, nagyonnagyonnagyonis. :'(
2013. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyival kiegészíthetnéd, hogy te egy helyes pasihoz akarsz odabújni.

Tudod egyszer próbáltam csak úgy spontán megölelni egy lányismerősömet mert őrá is ráfért meg rám is de nem arattam osztatlan sikerült. Nem volt valami filmszerű, inkább olyan mintha átöleltem volna egy lámpaoszlopot.

2013. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ismerös... Megha a masik oldalrol is. Parkapcsolatban vagyok, de nagyon közel kerültem egy lanyhoz, aki egyedül nevelö anyuka. Kislanya az apukajanal tölti a karacsonyt, ezert nagyon szorong a karacsony miatt, amit egyedül fog tölteni... Megszakad a szivem, ha ra gondolok, de annak ellenere, hogy elbizonytalanodtam egy ideig kapcsolatomban, megis vilagossa valt szamomra, hogy nem müködhetne köztünk...
2013. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

hát igen, de gondolj arra hogy milyen jó lesz míg végre a sok magány után lesz valakid :D


F20

2013. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!