Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tervezed, hogy a jövőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tervezed, hogy a jövőben megkéred barátnőd kezét?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Mennyi ideje vagytok együtt?

Mióta jár a fejedben? Mikor határoztad el, miért?

Ha nem, miért?


Köszönöm!



2013. nov. 30. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én megkérném, de a törvény nem engedélyezi, hogy képzeletbeli nőt vegyek feleségül. Skizofrénfóbok!
2013. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kezem a barátnőm,szóval nem igazán van már mit kérni.:D
2013. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tervezem mert szeretem és nagyon érzem azt hogy vele szeretném leélni az életem, a házasságot is már komolyan fontolóra vettem de nem sietem el a dolgokat, mindent a maga idejében.

Augusztus 20-án volt a napja hogy 2 éve együtt vagyunk.

Kb 2 hónapja fontolgatom, ő is utalt már rá hogy szeretne előre lépni de ne siessük el, kb akkor határoztam el hogy megfogom kérni. Hogy miért azt már az elején írtam, és hogy mikor az még kérdéses amikor érzem hogy itt az idő:)

2013. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még annyit írjatok légyszi, hogy mennyi idősek vagytok! :)
2013. nov. 30. 14:44
 5/8 Zakathol ***** válasza:

Még nem, hiszen alig 3 hónapja ismerem.

26F

2013. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha számít ez a válasz is:


Én a feleségem kezét 1 hónap járás után kértem meg annak idején.


Azért mert éreztem hogy ő az igazi. 2 héttel később töltöttem be a 21-et, ő 24 éves volt akkor.


Másfél év után házasodtunk, 2 éve. :) Életem legjobb döntése volt!!!Nagyon szerelmes vagyok belé, és ő is belém:)


24/F

2013. dec. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Már össze is házasodtunk


Sokáig terveztem(régóta téma volt)

Miért akkor?

Megvolt a keret rá, én vártam volna még, de a barátnőmön éreztem, hogy nagyon szeretné,ráébresztett, hogy ami miatt vártam volna, ebből a szempontból nem fontos.

Miután megkértem, ő javasolta, hogy a szervezés miatt várjunk 1,5 évet, az esküvővel, mert őszre terveztünk ( utáljuk a meleget) viszont ha már egyszer eldöntöttem, nem akartam húzni. Nem értettem mi olyan bonyolult egy esküvőszervezésen, hogy nem lehet pár hónap alatt összehozni

(Aztán megértettem, de ez már más kérdés)


Az esküvőnkkor voltunk 5 éve együtt.

Eleinte nem akartam házasodni, de a kapcsolatunk adta magát, ráadásul a feleségem házassagpárti.

Hamarosan gondolkodtunk a gyereken, nem akartam házassagon kívül, pedig a párom belement volna. At sem akartam, hogy akárki azt higyje a gyerek miatt veszem el.


A végső elhatározás az akkor jött amikor megvolt rá a pénz. Előtte pedig mikor összeköltöztünk, már eldöntöttem, ha működik, akkor el fogom venni, ha hozzámjön:)

2013. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 feleségem 26
2013. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!