Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Szerelmi sokszögem" alakult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szerelmi sokszögem" alakult ki. Tanácsok, ötletek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki már régóta tetszik nekem. Sokat vagyunk együtt, nagyon jól el tudunk lenni. Az egyik legjobb haverja már nyár közepe óta próbálkozik, de én nem akarok tőle semmit. Aztán most pár hete egy másik haverja is elkezdett nyomulni. Őt nagyon régóta ismerem, még oviba egy csoportba jártunk, azóta is barátok vagyunk. Én meg nem akarom tönkretenni a barátságunkat. Van egy harmadik srác, akire egy évig pályáztam, de ő nagyon sokat szórakozott velem. Erre most ő szeretett belém... Ezzel így nem tudok mit kezdeni!

2013. nov. 30. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne játsz az érzéseikkel, próbáld őket finoman visszautasítani?
2013. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelmi sokszög, hanem szerelmi sündisznó!
2013. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es pont ez jutott nekem is az eszembe:D
2013. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán a srácok beszélgettek és feldobtak egy fogadást, kinek leszel meg leghamarabb.
2013. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez de biztató...

Valami hasznos?

Am /1 köszi! (:

2013. nov. 30. 16:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Lány vagy..

Így kivételesen:

1) várd meg amíg valamelyik kezdeményez

2) ne feküdj le vele még aznap, de igazán hamar sem


VAGY


egyáltalán ne szexelj egyikkel sem, soha.

2013. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!