Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők válaszát kérném! Megcsaltá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők válaszát kérném! Megcsaltátok már a párotokat, akár hosszú időn át, és ez kiderült, mégis együtt maradtatok?

Figyelt kérdés
Ha igen,hogy alakult? Megcsaltátok ismét?
2013. nov. 30. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem csaltam meg, inkább szakítottam vele, mielőtt megtörtént volna.
2013. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

A jelenlegi páromhoz 8 éve hűséges vagyok.

De előtte voltak kapcsolataim, egy 2 éves és egy 8 hónapos. Azokban nem voltam hűséges. Ki akkor nem derült, csak utólag, már a kapcsolat befejezése után. Szóval mindkettőnek vége lett és igen, többször is megtörtént. Fiatal voltam, tizenéves, éltem, nem tervezetem egyikkel sem életre szóló együttlétet, az egyik szexuálisan, a másik érzelmileg hanyagolt el, ezért léptem félre, nem vagyok büszke a megcsalásokra, de ma már ezen változtatni nem tudok, most már felnőtt, érett fejjel azt mondom, hogy nem félrelépni kellett volna, ha kilépni azokból a kapcsolatokból, mivel nem működtek és utána élhettem volna úgy, ahogy akarok. De most már ez tényleg mindegy.

2013. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szüleimmel megesett 12 éve, újra összejöttek, de anyám apám tudta nélkül tovább csalta, lettem én ki tudja kitől, aztán négy éves koromban elváltak
2013. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
* 17 éve
2013. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Igen még 18 évesen mostmár másogy lenne

nem derült ki mert amúgyis mindig azt hitte hogy megcsalom

Ő is megcsalt számomra kiderült

nem maradtunk együtt.

A mostanit nem tudom megcsalni mert nem vagyunk egy pár ha ezt lehet érteni,de nem voltam mással mióta Ő van (sokéve!)

Van akivel szívesen lenneék de ez ugye nálam nem megcsalás.

2013. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a párommal 26 éve vagyunk együtt 19 éve házasok és még egyszer se csaltam meg, és még ő se csalt meg. :) Van 2 gyönyörű gyerekünk 14 éves nagylányunk és 10 éves kisfiúnk :)
2013. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szép. :)
2013. nov. 30. 15:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Útsó

Igazi szép család és szerelem lehet,szerencsések vagytok.Első komoly kapcsolat?Gondolom ssokat tesztek is érte

2013. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Közel 3 év után már nem működött a kapcsolat, pedig szerettük egymást. Egyszer megcsaltam a párom. Elmondtam neki, megbocsátott volna, de én nem bírtam többé a szemébe és a tükörbe nézni, így szakítottam. Nagyon-nagyon bánom azóta is, életem nagy szerelme volt ő. Mindig gondold át a kapcsolatodat, mielőtt cselekszel, mert utólag már nagyon nehéz, sőt talán lehetetlen helyrehozni a dolgokat!!
2013. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Életem 2. kapcsolatában történt:


19 éves voltam. Nem tudtam semmit sem a szerelemről még. 1 hónapja voltam együtt az akkori barátommal. Teljesen véletlenül összefutottam az exemmel az egyik hévmegállóban, és elkezdtünk dumálni. Lényeg, hogy megcsókolt többször is, én pedig viszonoztam.


Engem gyakorlatilag ez döbbentett rá arra, hogy nem vagyok szerelmes a barátomba, ennek nem voltam addig tudatában. De így már tudtam, hogy ha ezt megtettem, akkor nem lehetek szerelmes. Akkor a srác azt mondta kísérjem fel a lakására. Jót fogunk szeretkezni.


Azt viszont már visszautasítottam!!! Nem volt hozzá gyomrom. Így is piszok rosszul éreztem magam. És nekem ne mondja senki, hogy valaki annyira elveszti a fejét, hogy összefekszik mással. Mert ezt nem veszem be. Én simán nemet tudtam rá mondani, úgy is hogy eléggé felkavart ez a csók ügy. A vonzalom is elég erős volt vele.


Viszont vállaltam érte a felelősséget, nem voltam gyáva mint egyesek, és bevallottam a dolgot. Nem kértem második esélyt, mert én sem adtam volna saját magamnak. Mindent elmondtam a barátomnak a csókról, és az érzéseimről. És hogy arra jöttem rá, nem vagyok szerelmes. Azt mondta a barátom hogy szeret, és tudja hogy én is bele fogok szeretni, csak idő kell. Könyörgött, hogy maradjak vele. Adjak esélyt kettőnknek.


Szóval adtam, adott még egy esélyt. Utána még 9 hónapig voltunk együtt. Bár hiba volt vele maradni, ezt utólag beláttam.


Soha többé nem bízott bennem, féltékenységi jeleneteket rendezett annak ellenére, hogy azt mondta megbocsát nekem, be akart korlátozni, hogy senkivel sem barátkozhatok, csak vele beszélhetek, pasikkal meg főleg nem állhatok szóba, még az osztálytársaimmal sem.

Folyton ordítozott, veszekedett, mindenből azt akarta kihozni hogy én folyton megcsalom őt. Végül ő feküdt le valaki mással. Csúnya vége lett a dolognak.


Mikor közölte, hogy lefeküdt mással, szakítottam. Erre megütött. Visszaütöttem, majd végleg közöltem vele hogy vége köztünk. Annyi a lényeg, elhagytam, hiába könyörgött térden csúszva, ordítozva, lek.ázott, meg minden.


Ő csalt meg utána, és nem is akárhogy, hanem szexxel...Szóval én soha többet nem csaltam meg őt. Így is nagyon sokáig tartott ezt a dolgot megemészteni, hogy ilyet tettem. Hogy rossz ember voltam.


A szakítás óta 7 év telt el. Én 3,5 éve vagyok a férjemmel. Sem a férjemet, sem másik pasit, sem az akkori exemet nem csaltam meg soha többé.


Magyarul tanultam az esetből.


27/N

2013. dec. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!