Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor, ha valaki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha valaki azt hajtogatja, hogy fontos vagyok neki, de közben mégis úgy érzem, hogy lesz*r? 23/L

Figyelt kérdés
A barátom folyton mondogatja, hogy mennyire szeret velem lenni, meg milyen fontos vagyok neki. Közben pedig az összes találkozót kb. én kezdeményezem, ha épp nem találkozunk, akkor is megesik, hogy csak napokkal később válaszol egy egy üzenetre, vagy e-mail re. (de megesik, hogy nem is válaszol) Ha rákérdezek, hogy mi van, akkor egyből azt mondja, hogy én ezt csak beképzelem. Mostanában már inkább rá sem kérdezek. Most én vagyok egy paranoás barom, vagy szerintetek is arra utal a viselkedése, hogy nem érdeklem.

2013. nov. 30. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hat akkor lesz*r :) , van ilyen .
2013. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt? hány éves a barátod? mindig ilyen volt?
2013. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja szeret akkor szeret, bízz benne! És lehet, hogy csak azért ilyen, mert ilyen a személyisége!
2013. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2. voltam. még az érdekelne, mi a munkája, mennyire van szabadideje.
2013. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt. 26 éves. És még a legelején nem volt ilyen, akkor sokkal lelkesebb volt. Mondjuk az első 1 évben volt lelkes, azóta kb. ez a helyzet. De mintha fokozatosan egyre rosszabb lenne.
2013. nov. 30. 15:31
 6/11 A kérdező kommentje:
bank szektorban dolgozik... de szerintem nem olyan vészesen elfoglalt.
2013. nov. 30. 15:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Vékony a határ a 2 között... a párom egyszerüen nem tudja úgy kimutatni, hogy fontos vagyok neki... ezt nagyon nehéz volt magamban feldolgoznom, mert volt, hogy elfelejtett felhívni, de láttam,hogy igyekszik (néha kaptam ajándékokat "csak úgy")

Aztán rájöttem, hogy attól, hogy másképp érzékeltetjük, hogy

2013. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szeretjük egymást, még leget jó a kapcsolatunk :)

22/L

(Bocsi, elöbb véletlen nyomtam meg :D)

2013. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy rád unt, a szex újra frissítése, egy két bebávvalósabb dolog ezen segíthet :)
2013. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is az a véleményem, hogy rámunt. Meg ő amúgy is olyan típus, hogy belelkesedik valami iránt, aztán hamar alábbhagy a nagy lelkesedés. De hát most mit csináljak? Én egyébként nagyon szeretem, de kezdem nagyon megalázónak érezni ezt a helyzetet és sokszor legszívesebben elküldeném a francba.
2013. nov. 30. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!