Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van barátom már 14 hónapja, a kapcsolat utóbbi kb 5 hónapja már nem olyan mint volt az elején..

Például:

- Elkezdtünk sokat veszekedni, tudom, hogy én is hibás vagyok ebbe, de ő is. Én ezen már próbálok változtatni amennyire tudok, mert ugye valószínű ezért is romlott meg a kapcsolat.

- Aztán volt 1 hónapja egy 1 hetes szünetünk ahol csak néha beszéltünk egymással. Ezalatt az idő alatt szinte végig a haverjaival volt, bulizni meg itt is ott is. Én itt úgy voltam vele ha eddig nem járt el a haverjaival annyira miattam, akkor had menjen, nem szólok érte. És ez a szünet óta is így van, nem szólok érte. Ezt a szünetet azért kérte, hogy had gondolkodhasson a kapcsolatunkon, hogy van e értelme neki. Aztán találkoztunk, tökre azt éreztem hogy szeret és mondta is. (Nekem nagyon hiányzott ezalatt az idő alatt) Azóta kevesebbet vagyunk együtt a munka miatt is de sztem amúgyis jobbnak látja így most. Aztán 2 napja kérdeztem tőle, hogy akar e menni mostanaába bulizni és mondta, hogy igen én meg mondtam neki hogy oda én is menni szeretnék mert jó buli lesz meg emrt nem ártana néha együtt is kimozdulni mert amúgy nem nagyon szoktunk... aztán a beszélgetés végén kinyögött egy olyat, hogy nem akar velem bulizni.. Nekem ez nagyon szarul esett és kinyomtam a telefont. Most ebből nem tudom, mi lesz.

-Most meg az van, hogy ma megyek hozzá, de hnap reggel jönnöm is kell haza (hozzáteszem 25km-re lakik innen) mert dolgozok.Ő pedig el akar menni a piacra reggel egy másik városba. Dolgozni 9re megyek a busz meg már ide érne 7re és mondtam neki, hogy vigyen el abba a városba ahol 7:41 kor indul egy busz ide ahol lakok, hogy ne keljen munka előtt már hazajönnöm. Erre az volt a válasza hogy ajj jolvan elviszlek.. utánna meg kérdeztem hogy ekkora baj? azt mondja nem.. De én nagyon úgy érzem h baj neki.. És igaz hogy kerülő az hogy elvigyen oda ahonnan később tudok indulni busszal de nem nagy.. ennyit megtehetne főleg úgy, hogy 1 hete nem találkoztunk és most is csak pár órára fogunk..Ez megint jó szarul esik..

Mit gondoltok erről?

Írjatok! Előre is köszi!


2013. nov. 30. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a legjobb, ha leülnétek és megbeszélnétek az egész kapcsolatot. Oké, hogy nagyobb a szabadság, de lehet, hogy már túl nagy.


Beszéljétek meg, hogy ki mit akar és ehhez képest hozzátok meg a legjobb döntést :)

2013. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy vele nem lehet leülni megbeszélni a dolgokat, mert egyből ideges lesz. Mert nem tud beszélni az érzéseiről csak nagyon nehezen..
2013. nov. 30. 15:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem már nem volna semmi bajom ha törődne meg jobban éreztetné azt, hogy szeret. Mert akkor tudom, hogy nincs baj nem kell más neki. Nyugodtabb szívvel engedném el bárhová. Csak aza baj, hogy nem ezt érzem.
2013. nov. 30. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!