Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a szerelmemnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
A barátom nem hord ékszereket, se órát, semmi ilyesmi, szóval ezek kilőve. Bűvészkedik, fitnessezik, gitározik. Szereti a Punnany Massifot. Az a baj, hogy ezekkel kapcsolatban semmi ajándékötlet nem jó. Gondolkoztam rajta hogy valamit veszek,és arra gravíroztatok valami személyeset,de nem tudom mit vennék.. mert ékszernek nem örülne, szobadíszt meg nem akarok venni. Szóval fiúk! Ti minek örülnétek a barátnőtöktől?

2013. dec. 1. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
egy nagyon jó pengetőre rágraviroztathatod ezt a személyeset
2013. dec. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Szerintem a kedvel időtöltéseiből indulj ki, de ne közvetve vegyél neki vlaamit. Például vehetnél eg yolyan könyvet, ami egy bűvászről szól - vagy mondjuk egy olyan filmet, amiben szerepel bűvészet, Tökéletes trükk, Szemfényvesztők..., esetleg gitártörténetes könyvet. De akár Te is csinálhatnál neki valamit ,ha esetleg tudsz varrni, csomózni, vagy hasonlót, és ksézíthetsz egy olyan tárgyat, amin kártya, gitár, vagy hasonló van.

2013. dec. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Barátnőtől fiatalabban olyan ajándéknak örültem, aminek a beszerzését férfiként cikinek éreztem, de tudtam hogy neki nem kerül sokba, inkább csak időbe.


Pl. parfümmintákat nagyon szerettem, elegánsabb üzletekben ezeket ingyen osztogatják, illetve ma már interneten is ingyen igényelhetők. Kis ampullák praktikusabban is használhatók, mert zsebben mindig nálunk lehet.


Turkiba se mennék be, de számtalan új, gyári címkés ruhám onnan van. 1000 Ft körül olyan dolgok vannak, amik márkaboltban 10,000 Ft körüliek.

2013. dec. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!