Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ez vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez vagy én fogom fel hülyén a dolgokat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Adott egy 20 éves srác és egy 21 éves nő. Sülve főve együtt vannak, alig lehet a srácot elhívni társaságba, feszt egymást keresik akár telón, akár gépen vannak. A csaj szerintem kihasználja, mert mindig kuncsorog magának ezt-azt. Ha szóba kerül, hogy ez nem normális dolog akkor felháborodik. Ilyen, hogy munka egyiknek se jut az eszébe, pedig akkor lesz majd érdekes az élet, amikor már nem apa és anya adja a pénzt, hogy költsön a nőre.
2013. dec. 1. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Savanyú a szőlő?

MYOB.

2013. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az ő dolguk.
2013. dec. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak már ilyen korban illő lenne a jövőt nézni, munka fronton.
2013. dec. 1. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Neked meg ideje lenned bevetned magad magánélet-fronton,és akkor nem mások dolgaival kéne foglalkoznod.
2013. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van barátnőm. Épp ezért fura ami velük zajlik...
2013. dec. 1. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!