Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csinos, nagy dumás, jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinos, nagy dumás, jó csajok miért kosaraznak ki minden srácot, aki nem egy adonis vagy nincs tele a pénztárcája?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Talán mert a nyálcsorgató lúzerek piedesztálra emelik őket,így elhiszik,hogy nekik nem az átlag,hanem mindenből a legjobb jár.Persze az ő szótárukbak ez minimum egy magas,jóképű,gazadag élsportolót jelent.Érdekes módon a legnagyobb jégkirálynők többsége mégis egyedül marad a végén.
2013. dec. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát én ezt nem így vettem észre, kb az összes bombázónak, akikkel találkoztam eddigi életemben volt pasija, méghozzá általában magas, jóképű vagy jó karrierrel, anyagi háttérrel rendelkező.
2013. dec. 1. 16:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert csak a külső meg a pénz számít nekik. Mondjuk a többi csajnak is.
2013. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"hát én ezt nem így vettem észre, kb az összes bombázónak, akikkel találkoztam eddigi életemben volt pasija, méghozzá általában magas, jóképű vagy jó karrierrel, anyagi háttérrel rendelkező."


Azért, mert nem látod még a mese végét. A nőknek csak 30 éves korukig tart az aranykor, nekünk férfiaknak viszont pont akkor kezdődik. Ők akkor kezdik el elveszíteni a szépségüket, mi addigra leszünk a legférfiasabbak, és az egzisztenciánk addigra már általában jelentős.

A normális csajok pár kivételtől eltekintve 25-30 éves korukra már családban élnek, és javában babázgatnak. Ezek a cicababák viszont csak az édes életnek élnek, és elfogy az idejük.

2013. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
legalább volt fiatalságuk és kiélvezték annak minden percét.
2013. dec. 1. 17:02
 6/14 anonim ***** válasza:

"legalább volt fiatalságuk és kiélvezték annak minden percét."


És kb. ennyit is ért az életük. Orvos leszek, de ahogy a mai fiatalságot elnézem mást sem fogok csinálni, mint a különböző nyugtató és antipszichotikum túladagolásos, kiégett 35-40-50 éves libákat visszahuzigálni az életbe. :-D

2013. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mert nekik csak a külsőségek számítanak
2013. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na ne mááá! Miaz hogy csak a külső számít? Azért ne libázzuk le az ilyen lányokat! Hozzáteszem én sem jönnék össze átlag fiúval,mert nyilván mások szemében lehet átlag ha szerintem szuperhelyes. Azért valjuk be, te nem küldenél el egy kis átlag lány egy bonbázóért ha mindkettő jó belsőre? Na ugye... Nyugodjatok már le,az életben nem az az alap igazság,hogy most szegény átlagot elküldte a szép! És hogy akkor csak a külső számit... Gondolom azért válazstottták azokat a fiúkat ,mert nem ilyen önsajnáltatóak,van önbizalmuk,etc? És ha szeretik egymást miután járnak és ,jajj,ne adj isten x év múlva gyerekeik lesznek? Nem mondom ,vannak hülyelibák,de attól még nem itt kell önsajnáltatóba átmenni,ha egy szép lány elutasít? Esetleg valami sport hogy elégedett legyél az énképeddel?Na azért ne legyetek elszállva ,hogy az a jóképű csak rosszabb lehet...Előfordulhat hogy értékes és rendes ,ráadásul remek családapa lesz belőle.
2013. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

„Hozzáteszem én sem jönnék össze átlag fiúval,mert nyilván mások szemében lehet átlag ha szerintem szuperhelyes.”


Tehát aki SZERINTED nem szuperhelyes, annak esélyt sem adsz. De szerinted ez nem felszínes dolog, mert lehet, hogy más számára ő csak átlagos. Megsúgom, rohadtul felszínes vagy, én igenis szoktam esélyt adni átlagos lányoknak is, sőt ha belegondolok 10 lányból hatot hetet szépnek tartok. Ez a nagy különbség a ti igényeitek a csillagos egekben vannak, csak úgy, mint az egótok.


„Azért valjuk be, te nem küldenél el egy kis átlag lány egy bonbázóért ha mindkettő jó belsőre?”


Őszintén? Nem, ha a kis átlagos lány lenne a barátnőm, vele maradnék, mert tudom mi a hűség, és tudom, hogy a külső nem minden, veled ellentétben kedves kérdező. Ha előzőleg egyik lányt sem ismerném, és tételezzük fel, hogy jellemre egyformák, akkor szebbet választanám, de ez már másik szituáció.


„Gondolom azért válazstottták azokat a fiúkat ,mert nem ilyen önsajnáltatóak,van önbizalmuk,etc?”


A nők számár az önbizalom az esetek 90 százalékában egyenlő a magamutogatással és a bunkósággal. Akinek a legnagyobb a pofája az kell nektek, még akkor is, ha belülről egy hatalmas nulla, csak a látszatra mentek. Bocsi, bennem van annyi tartás, hogy nem verem a mellem mint valami gorilla, hogy én vagyok a keménycsávó.


„Esetleg valami sport hogy elégedett legyél az énképeddel?”


Hét éves korom óta futok, hosszú és középtávon, a probléma az, hogy ez futó alkatot eredményez, szálkás, vagyok és vékony, mert a futáshoz szükséges vörös izomrostok nem nagy tömegűek. Nálatok nőknél csak az a férfi számít sportolónak aki látványosan jól néz ki, vagy nagyon jól keres. Nem egyszer hallottam már nőktől, hogy szó szerint lemelegeztek, versenytáncosokat, pedig ezerszer több kitartás kell ahhoz a sporthoz, mint a nők kedvencei által űzött gyúráshoz, vagy focihoz. Van pár általatok favorizált sportág, a többi meg le van sz.rva.


„Na azért ne legyetek elszállva ,hogy az a jóképű csak rosszabb lehet...”


Ilyet senki nem mondott.


„Előfordulhat hogy értékes és rendes ,ráadásul remek családapa lesz belőle.”


Egy jóképű, jó testű srác valóban lehet jó családapa, de a ti általatok preferált réteg, rohadtul nem a jó családapa kategória. Megnézem mikor lesz jó családapa, a YOLO, dolce vita, megalomán, egoista, ürgékből, akikért annyira odavagytok.



Egyébként az egész hozzászólásod, nem szól másról mint a felszínességed legitimizálásáról...

2013. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó,nem akartalak megbántani,de csak hogy tudd,rengeteg szuperhelyes fiút látok az utcákon,nem tarom magam felszínesnek,mert egy jó párkapcsolathoz jó belső és jó külső egyaránt kell. Természetesen úgy gondoltam hogy egyik sem a barátnőd,és kérlek,én is tudom mi a hűség,soha nem csaltam meg senkit,és soha nem is fogok,mert nem vagyok együtt olyannal akit nem szeretek.Én a 10% ra gondoltam,a magamutósakat el szoktam hajtani,nem az eseteim. :) Mindig értelmes ,elegáns fiúk tetszettek. Ez egyáltalán nem igaz,én és a legtöbb barátnőm,a szállkásabb fiúkat preferáljuk ,mert volzóbbak. (Van egy kivétel,de ő nagyon izmos,és nem szeretne nála gyengébb fiút,ami szerintem érthető). Azt hogy a jóképű csak rosszabb lehet a kérdésből szűrtem le,mert írják hogy miért nem ők?! Kérlek ne álltalánosíts le egy olyan alpári réteghez,mert mint írtam ,soha nem kezdenék ilyenekkel,mert nem az eseteim. Mint mondtam ,az álltalam preferáltabbak az értelmi,inteligencciát igénylő munkahelyeken dolgozó emberek.Nem próbálok törvényesíteni semmit,csak azt mondom hogy a felszínesség nem itt kezdődik. Itt minden hozzászólásban azt olvastam hogy a "bombanőknek" nem kellenek,ó istenkém...És ez mi ha nem a te álltalad emlegetett felszínesség?:) (Hozzáteszem én ezt sem tartom annak,teljesen jogos elvárás,hogy vonzódjunk a párunkhoz)
2013. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!