Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat zavarja hogy gátláso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat zavarja hogy gátlásos vagyok, titeket is zavarna?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a helyzet, hogy valamilyen szintem vannak gátlásaim, ezeket nem fogom tudni levetkőzni. Én ezt természetesnek tartom. Igaz kicsit szégyenlősebb is vagyok a kelleténél de ez el fog mulni, idővel. 18/L
2013. dec. 1. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt? Miben nyilvánul ez meg?
2013. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mik ezek a gátlások pontosan?
2013. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 hét után zavarja, inkább hagyd ott... Ha mondjuk 1 év után, akkor érthető.
2013. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is gátlásos voltam a kapcsolatunk elején, majd leküzdöd idővel.
2013. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna.
2013. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg azért van, mert anyám által nagyon sok rossz élmény ért, az egyik élettársa ki is kezdett velem, És olyan fiúnak dobtam oda magam akit nem szerettem csak nehogy úgy veszítsem el a szüzességem ahogy nem lenne szabad. Értitek, gondolom. Őt nagyon szeretem, és meg akarok neki mindent adni.
2013. dec. 1. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!