Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves fiúk, ti szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk, ti szeretitek/szeretnétek szexkapcsolatot 7 lánnyal párhuzamosan?

Figyelt kérdés
A barátom, mint rájöttem, mellettem 7 másik "játszópajtással" tartott fent kapcsolatot a két év alatt... még mindig nem tudok napirendre térni felette, nekem persze azt mondta, hogy szerelmes, és rohadtul jól el is játszotta, vagy én vagyok a naiv... nekem csak több éves kapcsolataim voltak, talán ezért, de egyszerűen nem értem, mi ebben a jó... az oké h sikerélmény, de ekkora tömegben nem vész el a lényeg? Nekem egy bizonyos mennyiség után már a csábítás/szex is unalmassá válna, kiüresedne... Ez általános, vagy csak belefutottam egy extrém esetbe? Az exem jó pasi, megteheti, mert bomlanak utána a csajok, de vajon minden pasi megtenné, ha tehetné? ELég ez nektek? kort is írjatok, és persze lányok tapasztalata is jöhet nyugodtan:)
2013. dec. 1. 17:44
 1/10 ASOT ***** válasza:
Vannak olyan időszakok az ember életében amikor ez untig elég lenne.
2013. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sőt 8-al is. :D
2013. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amikor szerelmes voltam eszembe se jutott volna, de miután a szerelmem összerágott, földhöz vágott, a fejemre sz@rt azóta a nőkben csak a szexi démonokat látom, azóta lehetnek akárhányan egyszerre nincs szerelem csak szex.
2013. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Idióta. Már bocs, de így gondolom. Én csak egy lányt szeretnék azért, mert akkor minden figyelmem rá összpontosul és mindent megadhatok neki aztán jó esetben viszonozza is :D Közel voltam egy ilyenhez csak fizikailag távol (több 100 km) és így vége lett a történetnek. Na mindegy ez az én meglátásom, lehet, hogy már öreg vagyok hozzá 24 évesen. Viszont amit az utcán (és bizonyos helyeken) látok hétvégente este, abból arra tudok következtetni, hogy a mai fiatalok (mondjuk 15-22 éves korosztály) nagy részének ez bőven elég vagy még kevés is fizikai szinten, lelkük meg nincs. Sima állatok mint egy légy vagy őz vagy vaddisznó... ösztönből élnek. Azért nem mondok kutyát, mert a legtöbbnek vannak érzései.
2013. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nade, akkor még egy kérdésem van:) Miért van az, hogy a többiek tudtak róla, hogy ez szexkapcsolat, én egyedül pedig úgy tudtam, hogy szerelem? Ennek mi értelme volt, miért nem mondta meg nekem is egyenesen, hogy csak szexet akar? EGyedül velem randizott is, színház, koncert stb...ráadásul 2 évig ment ez, míg rá nem jöttem a másik életére. mire volt ez jó?
2013. dec. 1. 17:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Simán. Miután a legutolsó csaj az életemben totálisan kinyírta bennem azt a maradék hajlandóságot , hogy bármi komolyat akarjak még egy lánytól
2013. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyébként abban én is egyetértek itt az előttem szólóval, hogy az utolsó lány belőlem is végleg kitaposta az érzelmek utolsó szikráját is, de én inkább visszavonulok a barátaim között keresek menedéket mert nem vagyok híve a szemet szemért elvnek. Azoknak a lányoknak is van lelkiismeretük ugyanúgy mint azoknak a fiúknak a másik oldalon...


Tökmindegy szerintem kedves kérdező, hogy csak veled járt-e moziba meg ilyesmi. Az csak a keret. Azért tette, mert egyszerre 8 lánnyal nem tehette volna, hiszen nem lett volna rá idő. Ismertem egy lányt akivel a barátja hasonlót csinált. Őszintén szólva a nyakát el tudnám törni annak a szemétnek, hogy képes volt ilyet tenni egy aranyos, okos szerető lánnyal. Na mindegy. Ez nem ide tartozik. Azt javaslom, hagyd el. Ne is legyen kérdéses a dolog.

2013. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak egy normális, aranyos lányt szeretnék, akit végre szerethetek. De sajnos ez nem adatik meg, mert a hölgyek részéről, csak olyan férfiakra van igény, mint a te barátod.
2013. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ez nem igaz h a lányoknak ez kell... iszonyúan megalázó. Azért hagytam el, mert pont nem erre van igényem, nem tudtam ezzel a tudattal vele lenni. A párom, aki előtte volt, egyáltalán nem volt a lányok kedvence, sőt, én voltam neki az első szexuálisan. Imádtam, 5 évig voltunk együtt, és egyáltalán nem hiányzott h ilyen csajok kedvence típus legyen. Más miatt lett vége.
2013. dec. 1. 19:08
 10/10 Költőnő? ***** válasza:
hát már hogy lenne normális. Dehogy az
2013. dec. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!