Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A problémám, hogy a számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A problémám, hogy a számomra vonzó lányoknak én nem vagyok elég jó, sem kinézeti, sem anyagi, sem egészségi, sem testi, sem karrier, stb téren. Így azon gondolkoztam adjam e lejjebb az igényeimet. Van értelme?

Figyelt kérdés
DE amikor mindenki jön itt a "nem csak a külső számít" típusú dumákkal, DE kérdem én, ha pl. oké azon az alapon hogy nem nézem a külsőt, és mondjuk összekötöm az életem (akár sima együtt járás, akár házasság, stb gondoljon mindenki amilyen párkapcsolatra akar) egy olyan lánnyal akiknél lenne esélyem, pl. csúnya arc, 120 kiló felett, taszító test, gondozatlanság, stb... akkor szerintetek nem lenne gond, hogy a szex úgy ahogy van kimaradna ebből a kapcsolatból, mert egyszerűen egy olyan lánnyal, akinek a KÜLSŐJE iránt nem érzek vonzalmat ott nem tudok mit kezdeni egyszerűen a testem a nemi szervem akármennyire szeretném nem tudja teljesíteni a "kötelességét" és ez annak a lánynak is rossz lenne gondolom, akinek pl "elég jó volnék" vagy a lányoknak nem olyan nagy baj, ha nincs szex egy életen át egy kapcsolatban?

2013. dec. 1. 18:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ne add lejjebb, mert ha lejjebb adnád, akkor rádöbbennél, hogy még azoknak sem kellesz.
2013. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nem kell egy olyan lánnyal járnod aki nagyon csúnya... De csak egy nagyon picit adj lejjebb!
2013. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Úgy csinálsz, mintha a közösségnek kötelessége lenne biztosítani számodra az ép párkapcsolatot.
2013. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
ez egy probléma amivel nem csak én küzdök, hanem valós léthelyzet sok sok ember életében, vagy lehet kapcsolat szex nélkül is?
2013. dec. 1. 18:12
 5/27 anonim ***** válasza:
Esetleg szedd össze magad, alakíts olyan karriert amiből meg lehet élni, és tartsd magad ápoltan mind szellemileg mind testileg. Nem egy húspiacot nézegetsz, ahol kilóra és szagra döntöd el valaminek az értékét.
2013. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
De miből gondolod, hogy a zsirdisznó csajoknak kellenél? Nekik is jó pasi kell
2013. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
több éve ezzel telik minden hetem, de nem igazán sikerülget előrelépnem semmiben, egészségem is leromlott nagyon, azon vacillálok, hogy egyedül maradjak vagy esetleg találok olyan társat is akihez ha nem is vonzódom jól megvagyunk és nem igényli a szexualitást.
2013. dec. 1. 18:18
 8/27 anonim ***** válasza:

kapcsolat szex nélkül.....


írd már le h most milyen igényeid vannak...

2013. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
milyen igényekre gondolsz?
2013. dec. 1. 18:19
 10/27 anonim ***** válasza:

Ez a felfogás azt mutatja, hogy téged nem hajtanak a hormonjaid.


Az életerősebb férfi azért dolgozik keményen, képzi magát, edzi testét, ad megjelenésére, hogy versenyképes sikeres férfi legyen, és erre hormonjai (is) késztetik, mert tudja, hogy így lehet sikeres a nőknél.

2013. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!