Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csók rámenősségnek számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csók rámenősségnek számít? Lányok!

Figyelt kérdés
Az egyik lánybarátomnak már 3-szor elmondtam, hogy mit érzek iránta. Ő sajna 3-szor utasított vissza. Az egyik lánybarátjával beszéltünk erről. Ő azt mondja hogy a lány akibe szerelmes vagyok ő elkeseredetten keres magának barátot. Főként az ágyba, mert elmondta neki, hogy már 3 fiúval akart lefeküdni. És mindig azon sajnálkozik, hogy nincs olyan fiú aki küzdene érte. Én itt vagyok, bár külsőleg nem vagyok a legszebb. Nekem nem csak az ágyba kellene. Sokan mondták hogy bejövök a lánynak, kedvel, jól elvagyok vele, bármiről elbeszélgetek vele, még a Fociról IS! Nem tudom mitévő legyek. Azt mondta a barátnője nekem, hogy smároljam le hátha megváltoznak az érzései. Mert eddig azt mondja semit nem érez irántam. De vagy 5-en látjuk rajta, hogy nem így van. Ha Lesmárolnám az rámenőség lenne?
2013. dec. 1. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg motoszkál benned az érzés hogy nem azt gondolja amit mond, akkor próbáld meg de azért számolj azzal is hogy tévedhetsz!
2013. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen hidegen hagyná...


Na jó, nem ugratlak, szóval igen, az elég határozott jele annak, hogy komolyan gondolod, és jóeséllyel okoz pozitív változást. Csak nem mindegy, hogy hogyan csókolod meg. (Ami itt segíthet, azt csóknak hívják, és az nem egyenlő a lesmárolással. Ennél többet nem segíthetek.)

2013. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló. Ez is meggondolt a fejembe, hogy esetleg a barátságnak is vége lehet.
2013. dec. 1. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
engem biztosan gondolkodásra bírna ha vki ilyen határozottan érzékeltetné hogy kellek neki.:) mégha nem is vonzod annyira szerintem nem fog visszautasítani mert nagyon szeretetéhes lehet ha elkeseredetten keres barátot. de ha már 3x visszautasított akkor esélyes hogy menthetetlenül friendzoneba kerültél. próba-cseresznye.
2013. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A csajoknak nem kell az akin látszik, hogy oda van értük. Tudom közhely de tényleg így van.


két hétig ne foglalkozz vele... egyáltalán. S utána csak úgy lazán szólítsd meg, teljesen semleges témában. Ha nyitott nyert ügyed van. Ha még akkor sem, akkor megint hagyd békén két-három hétig. S így tovább.

2013. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!