Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre többet veszekszünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre többet veszekszünk a barátnőmmel de nem hajlandó megérteni, hogy nem akarom így folytatni ezt a kapcsolatot, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, már 1,5, 2 hónapja kimondtam neki, hogy vége, de nem hajlandó megérteni, azóta a kapcsolatból teljesen kiveszett a tisztelet, ha megkérem valamire úgy beszél velem mint egy kutyával, én is veszekszek vele, mert semmibe veszi a kéréseimet, amiket nyilván azért kérek tőle, hogy rendben és normálisan éljünk együtt.


Ez már nem megy.

De itt él velem, itt akar maradni nem tudom, nem akarom megalázni meg összetörni, de el kellene költöznie.


2013. dec. 1. 18:45
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csinál itt a nyakamon, ha nem tisztel már mint férfit.
2013. dec. 1. 18:46
 2/26 anonim ***** válasza:
Ezért hagyod hogy lelkileg zsaroljon. Nehéz, de meg kell tenned. Nem hagyhatod hogy érzelmileg manipuláljon!
2013. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag azzal, hogy nem tartja tiszteletben a szabályokat szétrombolta az életem. Pedig az elején én kínáltam neki egy jobb életet.


Persze mostmár csak bántani tud. Iszonyatosan szomorú vagyok és tényleg, azt se tudom hogy küldjem már el a p...csába.

2013. dec. 1. 18:47
 4/26 anonim ***** válasza:
Hallod, b*aszd ki a p*icsába. Ha te próbálsz normális lenni, ő meg csak szemétkedni tud, akkor nehogymár. Álljon a lábára, oldja meg, innentől nem a te problémád, gondolom felnőtt ember. Ne legyél papucs.
2013. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

De végülis mi a fenét akar még tőlem?

Egy meleg, pénzzel tömött zugot amiből kijárkálhat kalandozni, megcsalni másokkal? Vagy mégis mit?

2013. dec. 1. 18:48
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok papucs, de hogy dobjam ki? Pakoljam össze a cuccait és tegyem ki? Akármennyire is elmérgesedett ez a szar 1 évig voltunk együtt és az eleje nagyon szép volt, szemét sem akarok lenni..
2013. dec. 1. 18:49
 7/26 anonim ***** válasza:

Hú ez nehéz ügy! Szerintem tedd fel ezeket a kérdéseket magadban és úgy cselekedj...

Szereted? Szeret? Akarod még vele folytatni? Jó amikor ott van? Milyen amikor nincs? Ideges vagy ha ott van? Tied a lakás??

2013. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Persze, az enyém, meg anyámé... ő csak vendég. És az elején iszonyatosan örült a lehetőségnek, hogy itt lehet velem, hálás volt, de most már ha mondjuk megkérem, hogy a saját dolgait tegye már rendbe leszarja, és csak akkor áll neki ha már ordítok vele. Néha még akkor sem, sőt, ő üvölt le, hogy "hülye vagy? nem látod, hogy nem fér el?" mintha már nem tisztelne.
2013. dec. 1. 18:51
 9/26 A kérdező kommentje:
Azt sem értem hogy lehet egy nő ilyen igénytelen és rendetlen. Milyen már, hogy én szólok neki srácként, hogy rakjon már rendet.
2013. dec. 1. 18:52
 10/26 A kérdező kommentje:
Olyan lett az az 1 éves kapcsolat mint amikor 15 éves házasok állnak válófélben, de még nem váltak el.... :/
2013. dec. 1. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!