Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a barátommal (? ) 4hónapja járunk és nagyon szeret, látszik rajta. Mindig ölelget, csókolgat stb. De én úgy érzem, hogy már nem tudom viszonozni a szerelmet. Még sosem szakítottam. Nézzetek hülyének, de hogy kell? Mit mondjak neki? :/

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
ugyan ezt
2013. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy újabb példa, hogy a túlzott jóság nem kifizetődő dolog
2013. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Whitzerai válasza:

-Szia szivem, szeretnék mondani valamit!

-Mit?

-Az hogy nem szeretlek, hagyjuk abba!

2013. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Találj egy "cassus belli-t" aztán jól van. Akadj ki valami random kis dolgon és tádám megvan az ok. De ez mire jó, hol a logika?
2013. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is ugyan ez volt, mi is pont 4 hónapja jártunk. Én megmondtam neki, hogy találkozzunk, és amikor találkoztunk és meg akart csókolni, akkor kitértem előle, előre siettem egy padhoz, addig bezsélgettünk valamiről, de mivel előre mentem nem tudta megfogni a kezemet:) aztán elültünk, ő még bezsélt, én mély levegőt vettem, és megmondtam neki, hogy ez így már nekem nem megy. Persez meglepődött és nem igazán értette, akkor elmondtam neki, hogy gondolkoztam, és hogy az utóbbi időben már nem érzem azt, hogy szerelmes lennék. Tisztelem és szeretem őt mint ember, de nem vagyok képes elvenni az ő idejét is azzal, hogy mellette maradok, miközben én nem érzem azt, hogy őt akarnám. Aztán sírva fakadtam nem tudom miért, ő meg simán hazament, pedig még akartam neki mondani, hogy köszönöm neki az összes élményünket és , hogy erről nem tehet, mert az érzésket nem lehet befolyásolni, és , hogy ez egy rossz időszak volt számomra is. SZóval nekem ez valahogy így ment, én is nagyon paráztam előtte, remegtem meg minden, de aztán egyszer ha már kimondod onnantól könnyű, 5 perc volt nekem az egész:) mondjuk lehet, hogy jobban is intézhettem volna, mert már nem is köszön nekem az utcán, de hát ezzel is számolnom kellett. 17/L
2013. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te már nem szereted annyira, hogy ez nem miatta van, nem akarod megbántani, de becsapni sem, tiszteled őt, stb. Ha normális meg fogja érteni.
2014. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!