Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobban szerette őt, mint most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban szerette őt, mint most engem?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk mindketten. A barátomnak nagyon tetszett egy lány, mielőtt összejöttünk volna, igazából azóta nem tetszik neki amióta elkezdtünk randizni. Már fél éve együtt vagyunk, de fele annyira se érezteti velem, hogy szeret, mint azzal a másik csajjal. A csaj elutasította őt, de minden nap beszéltek továbbra is, sok közös képük volt Facebookon, minden héten többször is kiírta, hogy jó volt vele találkozni, beszélgetni, vagy valami belsős poént. Velem ezt nem teszi. Én folyton közös képeket töltök fel, kiírogatok a falára szerelmes idézeteket, de ő semmi ilyet nem tesz. Megkérdeztem, hogy a másik lánnyal miért csinálta, ha velem nem, erre az volt a válasz, hogy megváltozott.


Mit gondoltok?


2013. dec. 1. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak egy lány gondolkozhat ilyenen...
2013. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Adom az elsőnek. Az meg sem fordul az eszedbe hogy talán igazat mond. Az ilyenek mindig megváltoztatják kicsit az embert.
2013. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

"Én folyton közös képeket töltök fel, kiírogatok a falára szerelmes idézeteket, de ő semmi ilyet nem tesz." Khm, itt a srác cselekszik normálisan...

Amúgy könnyen lehet, hogy ő hozzá jobban vonzódott a barátod, mint te hozzád, de ő visszautasította a barátodat.

2013. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A probléma felvetése nem igazán 17 évesekre vall, a leírás alapján inkább 12-14 évesnek vélném a szereplőket.
2013. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak azért zavar, hogy nem ír ki nekem semmit, mert a másik lánynak kiírt.
2013. dec. 1. 21:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Te ilyen bulvárgyerek vagy? Írjon ki neked a közös nagy izére mindent? Meg az a jósrác, aki közzétesz mindet a monitoron?
2013. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csak félreérteni tudtok?!


A másik lánynak mindent kiírt, nekem semmit. Ha a másiknak sem írt volna ki semmit, ez a kérdés nem született volna meg.

2013. dec. 1. 21:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Neki azért írt ki, mert neki ki akart, neked meg nem akart. Hol itt a félreértés?
2013. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem miért nem akar? Mert kevésbé szeret?
2013. dec. 1. 21:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan utál...
2013. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!