Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy gyôzzem le az iránta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gyôzzem le az iránta érzett vágyat?

Figyelt kérdés
Neki felesége, nekem pàrom, 30 év korkûlônbség!Mégis ôrûlten kivànom!abszurd az egész,ezt én is tudom!

2013. dec. 1. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Tényleg abszurd.

Szerintem apakomplexus,ha nő vagy.Menj pszichológushoz!

2013. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs apakomplexusom!sose érdekeltek idösbb férfiak rajta kivûl!
2013. dec. 1. 21:31
 3/10 anonim ***** válasza:
próbáld meg elkerülni, értékeld át magadban h menyire szereted a párod és mennyire megszokásból vagy vele. Nem azért, mert ha már mégsem szereted akkor csábítsd el az öreget, azt nem tanácsolom, mivel házas, de ha a párodat szereted akkor arra koncentrálsz és elkerülöd a másikat. Ha túlságosan nehezedre esik akkor el kell gondolkoznod h mellette-e a helyed
2013. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Miért is kell legyőzni a vágyadat? Tudod, elég vacak az élet összességében, ha mindig el kell magunkban valamit erőszakkal nyomni, amit nagyon szeretnénk. Menj, és szerezd meg! De ha nem nagyon fontos, ne túrd fel a meglévő kapcsolatokat. Menj, örülj, majd térj vissza elégedetten és boldogan.
2013. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem is volt hasonló, és a kísértés túl nagy volt:(

engedjetek vágyaitoknak

2013. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez azért elég erkölcstelen volna nem?el hehet aztàn szàmolni a lelkiismeretûnkkel?4es és hogy alakult,milyen volt?
2013. dec. 1. 21:55
 7/10 anonim ***** válasza:
?? Mi van? Szerinted jobb nyomorultul vágyakozni, szenvedni, emészteni magad? Minek a nevében? Az erkölcs az, hogy érezd magad rosszul? Az a bolondok erkölcse. A lepontozgató kontyos, otthonkás rabszolgáké. Én meg szeretnék örömmel végiggondolni az életemen, amikor majd végig kell gondolnom. Nem vagyok olyan vallás tagja, amelyik bűnöst kiált rám és azt, hogy az élet valami nemes szenvedés. Mert nem az.
2013. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat ketsegtelen, jelen pillanatban pont ezt teszem!megoldanà a helyzetet, ha megtenném?jobb volna?nem kivantam még igy senkit...leirhatatlan vàgy van bennem!de miért pont iranta erzem ezt?
2013. dec. 1. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom megmondani, miért pont iránta. Erre nincs szabály. Ez jön és van. Az ember nem tehet róla. Aki a vágyat csak úgy ki tudja magában kapcsolni, mint a vasalót, annak nincsenek érzelmei, az egy robot.
2013. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

minnél többet látom, annál jobban kivánom. és lehet, hogy rosszul látom, vagy félreértem, de talán ő is vonzódik irántam.

az a baj, hogy ez az érzés villámcsapásként ért, ahogy irtam is, soha nem éreztem még ilyen vonzalmat senki iránt.

pedig 30 évvel idősebb, de ha csak meglátom, felvillanyozódok.

leirhatatlan érzés.

sose gondoltam volna, hogy ennyire vonzhat valaki.

persze a barátomat is kivánom, ő is még sok év elteltével be tud gerjeszteni, de azér ez az érzés már kicsit megkopott, nem olyan spontán már mint régen, és soha nem is volt ilyen mint ez.

amit ez a másik férfi iránt érzek, az tömény szenvedély, vágy, izgalom.

ha csak meglátom, benedvesedek, sőt amikor először megláttam, már akkor elkezdődött valami.

szóval nem lassan kezdődött, hanem mint egy villámcsapás.

persze nem akarom a két helyzetet egymáshoz hasonlitani, mert igazából nem is lehet, de jelenleg ez a férfi minden gondolatom lefoglalja. és igazából egyrészt rohadtul élvezem, jó rágondolni, elöntenek ezek a forró, inycsiklandó érzések, és egyre kevésbé akarok nekik ellenálni.

félre ne értsétek, ez nem szerelem, csak őrült vágy.

2013. dec. 3. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!