Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már úgy hogy nagyon szerelmesek vtatok a párotokba?

Figyelt kérdés
Mindennél jobban szeretem, de úgy érzem hogy Ő már annyira nem. Amikor érzi hogy elveszíthet megtesz értem mindent, aztán magamra hagy.... Nem tudom mit csinálljak totál ki vagyok. 20/L
2013. dec. 2. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen.
2013. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátom, bár nem voltam belé szerelmes. Csak szerettem. Ebből az egészből az jött ki, hogy vissza élt azzal, hogy megértő voltam, türelmes stb.
2013. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem tudom mit tegyek... már nem olyan velem mint régen
2013. dec. 2. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy mit gondolsz róla. És kétesélyes. Vagy ezután jobban figyel rád vagy ott hagy, ami azt jelentheti, hogy mmm.. keresek másikat, már nem olyan engedékeny, mint eddig. És ha az utóbbi esik meg ne bánd, ezek értékes tapasztalatok!
2013. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én igen, és minden olyan álombaillő volt vele, hogy el se hittem... viszont heti szinten füvezett, amit nem tudtam tolerálni, úgyhogy gondoltam inkább lelépek.

22L

2013. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!