Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek közeleg a születés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek közeleg a születés napja, mit lehet ilyenkor adni, vagy eseteket elég felköszönteni (több lent)?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, még nem volt ilyen alkalom, mit tanácsos ilyenkor adni? Ti mi adnátok? Mit adtatok/vettetek barátnőtöknek?

2013. dec. 2. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:

kérlek...Ajándékozd meg őt azzal, hogy megtanulsz helyesen írni :/ "születésnap"


Én örülnék parfümnek,vibrátornak,nyakláncnak,könyvnek.

2013. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rendezz neki meglepetés bulit a közös barátaitokkal, ismerőseitekkel. Vegyél neki valami szép nyakláncot, fülbevalót, karkötőt, könyvet, valami kis pár ezer forintos apróságot amiről tudod, hogy szereti, esetleg egy csokor virágot mellé.
2013. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Könyveket szereti, esetleg ajánlotok valami csajnak valót?!
2013. dec. 2. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Csajnak valót -.-' na ettől ver ki a víz.Ez egyénfüggő, nem pedig nemfüggő!
2013. dec. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
orál. vagy magadnak vegyél egy könyvet a jó nyalásról
2013. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kreatív válaszokat, de én valamai ertelmes válaszra gondoltam!:@
2013. dec. 2. 17:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy ennyire buta vagy, hogy a "ez egyénfüggő, nem nemfüggő"- hozzászólásból nem tudtad leszűrni azt, hogy ezzel azt akarom mondani, hogy TE ismered a barátnődet, TE tudod, hogy milyen könyvnek örülne. Attól mert nőnek született, nem biztos, hogy a "csajos" hülyeségeket részesíti előnyben. Én pl nagyon szeretem a pszichológiai könyveket.
2013. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!