Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedős kérdés?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nagyon rendes fiút, viszont már minden átlagos klisé témát kitárgyaltunk, valami kérdésre lenne szükségem, ami nem szélsőséges, és beszélhetünk róla, bármi, amivel jobban mesimerhetem. Tippek? Az nagyon ciki kérdés, hogy mit szeret magában? (belső tulajdonság) Kérlek segítsetek!

15/L



2013. dec. 2. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az pontosan, amit kitárgyaltatok már? :)
2013. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
uzuz
2013. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Beszéltünk a zenékről, filmekről röviden, sorozatokról, sportról, meg ilyenek, igazából évfolyamtársak vagyunk, de ez nem nagyon jelentene problémát, mert hihetetlen nagy a suli, és nem csak két évfolyam van, hanem négy. :) Még sosem volt barátom, és ha lenne, nem szeretném elszúrni, és nagyon meg szeretném ismerni, még mielőtt összejönnénk. Egy kicsit félénk vagyok.
2013. dec. 2. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Mire lennél még kíváncsi te magad? :)
2013. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, elég bizonytalan vagyok az emberi kapcsolatokban. :/
2013. dec. 2. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha totál kiismered utána nem marad semmi új, egyből mennétek is szét, vagyis lehet nem egyből, de ráunnátok egymásra
2013. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha nem kérdezgetsz tőle, csak beszélgetsz vele. Mondod neki, hogy láttam ezt meg ezt a filmet a moziban vagy valami. Válaszol rá, onnan megtudod amit akarsz :)
2013. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!