Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány hogy tudná érzékeltet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány hogy tudná érzékeltetni, hogy esetleg ő többre vágyna, mint puszta barátság?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmnek (tényleg! de lehetnék akár én is, a történet szempontjából lényegtelen)nagyon tetszik egy fiú. Nem teljesen egyoldalú a dolog, mivel a fiú még régebben kétszer is jelét adta annak, hogy neki "bejön" a barátnőm, de akkor még finoman elutasította a barátnőm őt. Most nagyon jóban vannak, barátok, de szerintem mindketten többet szeretnének, csak a fiú már nem mer kezdeményezni, a barátnőm meg nem tudja, mit csináljon. Szóval, mit csináljon??? Lehetőleg úgy, hogy ne jöjjön ki rosszul a dologból egyikőjük sem...

18-19 éves korosztály



2013. dec. 2. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben muszáj a lánynak kezdeményezni. A fiú mire számíthatna, ha már 2x pofára esett?
2013. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hívja el valahová.
2013. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, igen. A kérdés, hogy hogy??? Nem egy rámenős lányról beszélünk.
2013. dec. 2. 19:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szavakkal. Ennyi. Elhívja és kész. Nem kell ezt is túlbonyolítani.
2013. dec. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rámenősnek lennie. Mosolyokkal, érintésekkel, bókokkal vagy bármi extrával is lehet jelezni, de valószínűleg 2 pfára esés után az apró jeleket már nem fogja figyelembe venni.
2013. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Annyit csak meg tud már talán tenni, hogy elhívja sétálni mondjuk, ha egyszer jóban vannak, barátok.
2013. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, melyik város? Én is ilyen szituációban vagyok, a fiú oldalról, hátha én vagyok az :)
2013. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Debrecen
2013. dec. 5. 06:12
 9/9 vakondka ***** válasza:
Hívja el moziba barátilag, aztán a sötétben fogja meg a kezét nem barátilag. A többi már menni fog magától ;)
2013. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!