Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak?

Figyelt kérdés

Már 5 éve vagyunk együtt a párommal.Pár hónapja egy régi ismerőssel /fiú/ elkezdtünk beszélgetni, chat-en.Először csak az életünkről,de aztán más irányt vett a beszélgetés-szexről beszéltünk-.

Én csak figyelemre vágytam,de ő olyanokat írt amik már nem férnek bele egy barátságba.Én egyszerűen nem válaszoltam többet neki.De úgy érzem,h túl léptem egy határt.


2013. dec. 2. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha időbe észbe kaptál,akkor felesleges és megúszol egy vitát is.
2013. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd.

Így,hogy utánamár nem válaszoltál,nem olyan vészes.

2013. dec. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én speciel elmondanám, de ez attól is függ, hogy milyen a párod.
2013. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából a párom szerintem igazán jó ember, ezért érzem magam nagyon rosszul.Ráadásul ez a fiú nem is érdekel,nem vonzódom hozzá. Sajnos éppen egy hullámvölgyben voltunk,és az elején még tetszett,h foglalkozik velem vki.Úgy érzem,h rossz ember vagyok.

2013. dec. 2. 20:22
 5/6 anonim válasza:

nem vagy rossz ember, ezen ne agyalj :)

előfordul hogy chat-en incselkedik az ember, még ha van is párja.de ez még annyira nem bűn, főleg dicséretes, hogy észbe kaptál közben.

Jó érzés ha az emberre más is felfigyel, egy idő után szükség van a visszajelzésekre, nem csak a párunktól. És az illetőnek megtetszettél.

Ha netán még ilyesmiket irogat elmagyarázhatod neki hogy a párodat szereted. és nem vagy hajlandó vele ilyesmiről beszélni :) Párodnak meséld el, de óvatosan :D sztem tudja mérlegelni a dolgot :)

2013. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges elmondani. Nem volt olyan szuper erkölcsös dolog tőled, de bocsásd meg magadnak és felejtsd el.
2013. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!